Іммобілайзер StarLine i96 CAN

7 320 грн.
Немає в наявності

Опис Іммобілайзер StarLine i96 CAN


 

Іммобілайзер StarLine i96 CAN призначений для захисту автомобіля від угону і розбійного вторгнення. У даній моделі використовується бездротова блокування двигуна, керована по сигналу з мітки-ідентифікатор власника, виконаної в особливому водозащищенном корпусі і використовує діалогову авторизацію на частоті 2,4 ГГц. Відмінною особливістю даної моделі від попередника i95 є наявність функції ідентифікації по смартфону власника завдяки протоколу BluetoothSmart. Це дуже зручно, адже кожен з нас завжди з собою бере телефон і немає необхідності носити окрему BluetoothSmart мітку. Також доступна розблокування охоронної системи за комбінації натискань на штатні кнопки, наприклад на кермі автомобіля або кнопки управління склопідйомниками.

 

Враховуючи невеликі розміри іммобілайзера, а також мінімальна кількість сполучень зі штатною проводкою (підключення до CAN шині і підключити живлення), дане рішення максимально ускладнить викрадачам пошук місця розташування пристрою в автомобілі.

 

Також в комплект поставки входить кодове реле StarLine R4 для інтелектуального управління замком капота (при наявності) і блокування двигуна.

 

Категория Іммобілайзери
Гарантія 36 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.