Модуль 2CAN-LIN для сигналізації StarLine

1 305 грн.
Немає в наявності

Опис Модуль 2CAN-LIN для сигналізації StarLine


За допомогою модуля CAN+LIN ви значно спростите установку автомобільних охоронних систем StarLine на сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами CAN і LIN. Інтерфейси CAN і LIN забезпечує найбільш повний функціонал на автомобілях Lada Granta, Lada Kalina, Lada Priora.

Даний модуль призначений для установки в сигнализаци StarLine 4-го покоління: StarLine D94, StarLine D64, StarLine B94, StarLine E90 і т. д., включаючи StarLine A93 і StarLine A63.

Для найбільш зручної роботи з модулем CAN+LIN, оновлення програмного забезпечення, а також його налаштування використовуйте приложениеquot;Програматор StarLine CAN Телематика", яке можна завантажити з сайту can.starline.ru.

Підтримувані функції:

  • Читання інформації про стан кінцевиків дверей, капота і багажника, педалі гальма і стоянкового гальма.
  • Читання інформації про стан запалювання і про роботу двигуна.
  • Управління центральним замком і штатної сигналізацією, аварійною сигналізацією, функциейquot;комфорт", відкриванням багажника, імітацією відкривання дверей водія і запуском двигуна.
  • Функції SUPER SLAVE і Іммобілайзер з валідатором
З повним списком підтримуваних моделей автомобілів CAN+LIN, а також з набором функцій для кожного автомобіля ви можете ознайомитися на сайті can.starline.ru.

Категория Автосигналізації
Країна-виробник товару Росія
Гарантія 36 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.