StarLine GSM5 - Майстер (комплект 3 шт)

8 780 грн.
Немає в наявності

Опис StarLine GSM5 - Майстер (комплект 3 шт)


Комплект поставки: 3 шт.

При купівлі автосигналізації далеко не кожен замислюється про додаткові функції. Першочерговим завданням стоїть захист автомобіля, і це правильно. Але в процесі експлуатації може з'явитися необхідність в додаткових функціях.

До таких корисних функцій відноситься можливість управління автосигналізацією StarLine з допомогою мобільного телефону. Модульна архітектура побудови основної плати 4-покоління передбачена для швидкої і простої модернізації сигналізації із звичайної двосторонньої в автосигналізацію з GSM-му.

Є кілька варіантів контролю через телефон: по коштах дзвінка на номер сигналізації, відправлення СМС команди і з допомогою попередньо встановленої програми на смартфон на базі Android, iOS або Windows.

Після встановлення GSM модуля з'являється можливість реалізувати дистанційно автозапуск з телефону (якщо передбачено в самій сигналізації), дистанційно налаштовувати датчики сигналізації, отримувати сигнали тривоги прямо на телефон, опитувати статус системи.

Встановивши GSM модуль ви отримаєте контроль над своїм автомобілем в радіусі покриття мережі мобільного оператора, а це практично скрізь. Також ви сплачуєте тільки за послуги Вашого мобільного оператора.

Даний модуль вбудовується безпосередньо в основний блок сигналізації 4-покоління, а модуль вставляється SIM-карту будь-якого оператора (SIM-карта не йде в комплекті з модулем, докуповується окремо).

Категория Автосигналізації
Тип GSM-сигнализации
Країна-виробник товару Росія
Гарантія 36 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.