Зарядний пристрій J1772 EnergyStar M32 BOX SMART Wi-Fi (7,2 кВт)

8 400 грн.
Снято с производства

Опис Зарядний пристрій J1772 EnergyStar M32 BOX SMART Wi-Fi (7,2 кВт)


Зарядний пристрій для електромобілів EnergyStar J1772 M32Box Smart - це своєрідний iPhone серед подібних пристроїв на ринку. Зарядний пристрій призначений для зарядки від мережі змінного струму з напругою 230 В+-15% (50 Гц). При зарядці максимальний струм з боку роз'єму електромережі обмежений 16/32 А, а з боку роз'єму автомобіля максимальне значення становить 32 А. Максимальна споживана потужність - 7,2 кВт. Для підключення до електромережі, використовується стандартний європейський штекер для побутової електромережі - типу Schuko. Для підключення до автомобільного роз'єму зарядки встановлений роз'єм J1772.

В даному пристрої застосовуються найбільш сучасні та інноваційні технічні рішення, підкріплені великим досвідом інженерів компанії EnergyStar. Зарядний пристрій M32 BOX SMART забезпечує найбільшу кількість захистів для Вашого авто при зарядці.

Крім основної своєї функції - зарядки автомобільних батарей, даний зарядний пристрій максимально запобігає від можливих негативних впливу електричної мережі. Виконується контроль електричної мережі з найбільш істотних факторів, що впливає на безпеку і довговічність експлуатації акумуляторних батарей.

Контролюється напруга зарядки, оскільки для електромобіля має негативний вплив як низьке, так і високе напруження. При зниженні заданого рівня напруги, зарядний пристрій автоматично виконає зниження споживання. Таким чином зарядний перетворювач електромобіля не буде відчувати підвищене навантаження при роботі на низькій напрузі. Також є захист від максимальної напруги (перенапруги), яка встановлена на значення 260 Ст. У разі перевищення цього значення зарядка негайно перерве процес зарядки автомобіля, щоб уникнути пошкодження чутливих до перевантаження елементів автомобіля.

Контролюється значення струму, споживаного зарядним пристроєм M32Box Smart, оскільки при раптовому збільшенні споживання автомобілем струму понад норми можливе перегрівання і пошкодження зарядного гнізда. При перевищенні граничного значення струму зарядний пристрій перерве зарядку. Струм зарядки може змінюватися в діапазоні 6...32 А.

Із приємних особливостей зарядного пристрою варто виділити диференціальну захист від витоку струму, яка навіть при відсутності заземлення клеми автоматично припинить процес зарядку автомобіля виявивши витік заряду. Додатково контролюється температурний режим важливих струмоведучих елементів зарядного пристрою: силових реле і плати. При перегріві цих компонентів зарядка автоматично припиниться і також автоматично відновиться після певного часу.

В зарядному пристрої є вбудовані лічильники спожитої електроенергії з можливістю їх скидання.

З найбільш сучасних особливостей в зарядному пристрої J1772 M32Box Smart є можливість управління зарядкою через Wi-Fi.

При виготовленні зарядного пристрою застосовується високоякісний мідний багатожильний кабель Xtrem H07RNF. Кабель має три жили з поперечним перерізом 4 квадратних міліметра: фаза, нульовий провід, дріт захисного заземлення. Кабель має зовнішня оболонка з гумової вогнезахисної суміші, яка стійка до механічного зносу, а також не псується при тривалому контакті з нафтопродуктами.

 

Роз'єм в машину Type1 (J1772)
Роз'єм в розетку 3P+N+PE / Schuko
Максимальний струм 32 А
Ступінь захисту IP44
Контроль перевищення струму є
Контроль напруги адаптивний
Індикація режиму роботи OLED індикатор,web-додаток
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.