Зарядний пристрій J1772 Energy-Star M16 BOX SMART Wi-Fi (3,6 кВт)

6 120 грн.
Є в наявності

Опис Зарядний пристрій J1772 Energy-Star M16 BOX SMART Wi-Fi (3,6 кВт)


Зарядний пристрій для електромобілів EnergyStar J1772 M16Box Smart - це своєрідний iPhone серед подібних пристроїв на ринку. Зарядний пристрій призначений для зарядки від мережі змінного струму з напругою 230В + -15% (50 Гц). Максимальний струм при зарядці як з боку роз'єму електромережі, так і з боку роз'єму автомобіля становить 16 А. Максимальна споживана потужність - 3,6 кВт. Для підключення до електромережі використовується стандартний європейський штекер для побутової електромережі - типу Schuko. Для підключення до роз'єму вашого автомобіля зарядки встановлений роз'єм J1772.

У цьому пристрої застосовуються найсучасніші і інноваційні технічні рішення, підкріплені великим досвідом інженерів компанії EnergyStar. Зарядний пристрій M16 BOX SMART забезпечує найбільшу кількість захистів для Вашого авто при зарядці.

Крім основної своєї функції - зарядки автомобільних батарей, даний зарядний пристрій максимально запобігає від можливих негативних впливу електричної мережі. Виконується контроль електричної мережі по найістотнішим факторів впливає на безпеку експлуатації і довговічність акумуляторних батарей.

Контролюється напруга зарядки, оскільки для електромобіля має негативний вплив як низька, так і висока напруга. При зниженні заданого рівня напруги, зарядний пристрій автоматично виконає зниження споживання. Таким чином зарядний перетворювач електромобіля не буде відчувати підвищене навантаження при роботі на низькій напрузі. Також є захист від максимальної напруги (перенапруги), яка встановлена ​​на значення 260 В. У разі перевищення даного значення зарядка негайно перерве процес зарядки автомобіля щоб уникнути пошкодження чутливих до перевантаження елементів автомобіля.

Контролюється значення струму, споживаного зарядним пристроєм M16Box Smart, оскільки при раптовому збільшенні споживання автомобілем струму понад норму можливий перегрів і пошкодження зарядного роз'єму. При перевищенні граничного значення струму зарядний пристрій перерве зарядку.

Із приємних особливостей зарядного пристрою варто виділити диференціальну захист від витоку по току, яка навіть при відсутньому заземленні клеми автоматично припинить процес зарядку автомобіля виявивши витік заряду. Додатково контролюється температурний режим важливих струмоведучих елементів зарядного пристрою: силових реле і плати. При перегрів цих компонентів зарядка автоматично припиниться і також автоматично відновиться після певного часу.

У зарядному пристрої є вбудовані лічильники спожитої електроенергії з можливістю їх скидання.

З найсучасніших особливостей в зарядному пристрої J1772 M16Box Smart є можливість управління зарядкою через Wi-Fi.

При виготовленні зарядного пристрою застосовується високоякісний мідний багатожильний кабель Xtrem H07RNF. Кабель має три жили з поперечним перерізом 2,5 квадратних міліметра: фаза, нульовий провід, провід захисного заземлення. Кабель має зовнішня оболонка з гумовою вогнезахисної суміші, яка стійка до механічного зносу, а також не псується при тривалому контакті з нафтопродуктами.

 

Роз'єм в машину Type1 (J1772)
Роз'єм в розетку Schuko
Максимальний струм 16 А
Ступінь захисту IP44
Контроль перевищення струму є
Контроль напруги адаптивний
Індикація режиму роботи OLED індикатор,web-додаток
Гарантія 12 місяців

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.