Автоелектроніка

Автоелектроніка

У категорії Автоелектроніка представлені невеликі пристрої, які значно полегшать життя автомобілісту. У першому розділі автолюбителі можуть вибрати відеореєстратор. Реєстратори записують відео в різних дозволах (від 480р до 1296р), бувають двох і чотирьохканальні, тобто можна підключити до 4-х камер (наприклад) одночасно, є відеореєстратори з вбудованим GPS антеною та вбудованим радар-детектором. У підрозділі Аксесуари знаходяться комплектуючі від блоку живлення і кріплень до поляризаційних фільтрів.

У розділі доп. обладнання розміщені перетворювачі напруги, сигнали і модулі для фаркопов. Далі йдуть такі розділи: радар-детектори, модна річ екшн-камери і аксесуари до них, парктроніки, GPS навігатори, центральні замки, склопідйомники, датчики тиску в шинах і авто подарунки.

Розділ "Паркувальні системи" розроблено для тих хто піклується про безпечне парковці, він включає в себе: камери бічного і переднього виду, системи відео парковки (дзеркала заднього виду з моніторами, дзеркала відеореєстратори, паркувальні радари та інші), розумні системи контролю сліпих зон, парктроніки на 4, 6 і 8 датчиків і стрічкові парктроніки.

У розділі "Портативні пускові зарядні пристрої" зібрані пристрої, які реально можуть виручити в непередбаченій ситуації, будь то розрядка акумулятора, запуск двигуна або зарядка будь портативної електроніки. Дані пристрої працюють від акумуляторів з високою ємністю, що може врятувати в форс мажорну ситуацію.