Умови повернення

Відповідно до Цивільного кодексу України та Законом України "Про захист прав споживачів" Ви можете повернути товар на протязі 14 днів з моменту покупки, придбаний в інтернет - магазині AutoElectro.ua, за умови, що всі норми необхідні кодексом і законом будуть виконані.

Умови обміну, повернення товару належної якості.

Покупець має право обміняти, повернути непродовольчий товар належної якості у продавця якщо товар не задовольнив його за формою, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, за якими товар не може бути використаний за цільовим призначенням. Споживач має законне право обміняти товар на протязі 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Згідно зі статтею 9 Закону України "Про захист прав споживачів" обмін, повернення товару здійснюється виключно за таких умов:

Товар не має слідів експлуатації.
Збережені заводські пломби, захисні плівки на товар.
Збережений товарний вигляд виробу і його комплектуючих: відсутні механічні пошкодження, подряпини, потертості, а для товарів в одноразовому (блистерной) упаковці - якщо упаковки не розкривалися.
Наявність розрахункового документа виданого продавцем покупцеві


Умови обміну, повернення товару неналежної якості.

Згідно зі статтею 8 Закону України "Про захист прав споживачів":

У разі виявлення протягом гарантійного строку недоліків споживач, в порядки і терміни, встановлені законодавством має право вимагати:

1. пропорційного зменшення ціни

2. Безоплатне усунення недоліку товару

3. Заміна товару на аналогічний

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню в разі якщо продавець доведе, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил використання товару або його зберігання.

Обмін або повернення товару та грошових коштів проводиться за адресою: м Київ, вул. Механізаторів 12, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00. Телефони: (044) 599-14-11. При бажанні ви можете скористатися кур'єрською службою доставки Нова пошта (у разі якщо відмова від товару відбувається не з вини продавця транспортні послуги оплачуються покупцем).