Автомобільне освітлення

Автомобільне освітлення

Автолампи до фар

У цій категорії Ви зможете вибрати і придбати все що пов'язано зі світлом для Вашого автомобіля. Розділ складається з підкатегорій: ксенон, галогенові лампи, денні ходові вогні (DRL), витратні матеріали, світлодіоди (LED), Біксенонові лінзи для фар, фари головного світла і автомобільна підсвічування.

Автолампа до ближнього і дальнього світла

У підкатегорії "Галогенні лампи" пропонуються галогенні лампи від компаній Osram і Philips. В денних ходових вогнях (ДГЗ) Ви зможете знайти штатні ходові вогні для Вашого авто від різних виробників, а якщо штатні ходові фари не передбачені конструкцією або просто їх не встигли зробити, тоді можете вибрати відповідні в групі Універсальні.

"Ксенон" включає в себе такі товари: комплекти ксенону і бі-ксенону, баласти (блоки розпалу), ксенонові і бі-ксенонові лампи, перехідники для ламп та аксесуари: роз'єми, комутації, реле і т.д. Серед фірм найкращим чином зарекомендував себе Mlux.

Далі йде розділ "Витратні матеріали", який включає в себе кілька видів ізоляційної стрічки, які необхідні для установки ламп, баластів, лінз і т.д. У розділі Світлодіоди клієнт може вибрати світлодіодні лампочки в габарити, підсвічування номерного знака, салонне освітлення і в противотуманки. У групі товарів Лінзи для фар знаходяться різного розміру лінзи, ангельські очки і герметик.Фари біксенон для Ford Focus 3 Osram LEDHL105-BK LHD LEDriving Xenarc

Фари біксенон для Ford Focus 3 Osram LEDHL105-BK LHD LEDriving Xenarc

Виробник: Osram
Артикул: LEDHL105
Наявність: Немає в наявності
Тип лампи: D8S
34 000 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)