Герметик для фар

Хіт
Автомобільний, герметик для фар
Немає в наявності
0
234 грн.

Герметик для фар

Герметик для фар автомобільний

Ніхто не може вважати себе повністю застрахованим від такої неприємності, як поломка фар головного світла. Камінчик, раптово вискочив з-під колеса мчить попереду автомобіля, тряска або несильний удар, занадто тривалий вплив прямих сонячних променів ... Безліч подібних випадків підстерігає водія на жвавих магістралях у Києві та інших містах і селищах, не кажучи вже про шосейних і сільських дорогах по всій Україна.

Крім того, часом доводиться міняти лампу, якщо, наприклад, потрібно кардинально змінити якість і яскравість головного світла. Та й просто відпрацював свій термін джерело світла теж доведеться замінити. У всіх перерахованих вище ситуаціях, а також при заміні скла, встановлення біксенонові лінз, при ремонті фари або її тюнінгу не обійтися без якісного герметика для фар.

Автомобільний герметик може проводитися з силікону, поліуретану або поліізобутилену (який ще називають синтетичним каучуком). Крім того, існують анаеробні види речовини, які не втрачають своїх якостей навіть тоді, коли контактують з повітрям протягом тривалого часу - вони не засихають і залишаються настільки ж еластичними. Також добре себе зарекомендували термостійкі склади, що не піддаються впливу високих температур.

Герметик для фар може повністю замінити собою висохлий старий склад або подекуди доповнити його, підсиливши надійність фіксації скла. При необхідності їм можна скористатися для склеювання автомобільного скла або інших поверхонь в автомобілі - в будь-якому випадку склад буде мати відмінну адгезію.

Основною характеристикою герметика для фар можна назвати здатність зберігати свої первинні властивості. Якщо його нагрівати за допомогою будівельного фена або просто розкачати і розім'яти руками, його консистенція буде нагадувати звичайний пластилін або м'яку жувальну гуму. При охолодженні герметик застигає і твердне, однак при цьому не втрачає своєї фіксує здібності.

Однак не кожен герметик підійде для фіксації скла. Якщо купити дешевий матеріал, то при контакті з повітрям він може виділяти леткі сполуки, які від різниці температури будуть конденсуватися і осідати на внутрішній частині скла. В результаті скло буде замутнено, що не тільки зіпсує зовнішній вигляд головних фар, а й істотно позначиться на якості освітлення дороги, а це вже - момент зниження безпеки знаходяться в машині людей.

Крім того, багато дешеві герметики синтезують неприємний запах і, до того ж, сильно забруднюють руки при роботі. Саме тому краще купувати автомобільний герметик в спеціалізованих точках продажу, де весь товар привозиться від перевірених постачальників і обов'язково сертифікований.