МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Автомобільні світлодіодні лампи - LED

Автомобільні світлодіодні лампи - LED

Світлодіодні лампи для авто

До якості автомобільного освітлення в Україні, як і в інших країнах, пред'являються підвищені вимоги. Від цього великою мірою залежить не тільки особистий комфорт сидячого за кермом людини, але і безпеку всіх, хто бере участь в русі на дорозі. Світлодіодні лампи для авто є досить ефективною альтернативою традиційним лампам розжарювання, перевершуючи їх по надійності експлуатації і багатьма технічними параметрами.

Перш за все, автомобільні світлодіодні лампи споживають електрики на порядок менше, знижуючи навантаження на акумулятор. Оскільки в них відсутня нитка розжарення, світлодіоди для авто не страждають від можливих поштовхів і вібрацій транспортного засобу; завдяки цьому термін їх служби досить вражає.

Надійність освітлення світлодіодних LED ламп

Що стосується надійності освітлення, то на роботі led ламп на авто ніяк не відбиваються ні підвищення вологості, ні різкі температурні коливання. При будь-яких погодних примхах вони будуть працювати так само справно. І навіть випадковий вихід одного світлодіода з ладу не вплине на загальний світловий рівень.

Функції світлодіодних LED ламп для авто

Автомобільні світлодіодні лампи можуть виконувати найрізноманітніші функції: застосовуватися в нічних, денних або протитуманних фарах, в стоп-сигналах, в габаритних вогнях, в сигналах заднього ходу або повороту. Підсвічування салону або приладової панелі також можна доручити їм. Крім того, лід лампи для авто настільки маленькі і легкі, що з успіхом використовуються для окантовки стекол або номерних знаків.

Світлодіодні лампи головного світла дають потужний і рівний світловий потік, яскравість якого досить для освітлення великої ділянки дорожнього полотна при поганій видимості. При цьому самі лампи практично не нагріваються, що дозволяє зберегти в цілості пластикові деталі фар або плафонів.

Якщо купити світлодіоди в габарити, то ви можете бути впевнені в тому, що ваша автомашина буде видна на дорозі при будь-якій швидкості і вдень, і вночі. Вони допоможуть повністю перетворити машину, надавши відмінні можливості для яскравого і неординарного тюнінгу.

Установка світлодіодних стоп-сигналів - це ще один важливий момент для безпеки водіїв як в Києві, так і в будь-якому іншому великому населеному пункті. Вся справа в тому, що при екстреному гальмуванні світлодіоди спалахують практично моментально. Це дає водіям певний часовий запас для оптимального реагування на позаштатні ситуації.

Наприклад: два автомобіля рухаються один за іншим зі швидкістю 100 км / год (безпечну відстань 50 м). Передній автомобіль гальмує, завдяки негайному загоряння світлодіода водій заднього автомобіля може відреагувати практично в той же момент і також виконати гальмування. Таким чином гальмівний шлях зменшиться майже на 5 м.