Кредит в інтернет магазині AutoElectro.ua

В інтернет магазині AutoElectro.ua ми підібрали для наших покупців самі зручні і вигідні кредитні програми і розстрочки від найвідоміших і надійних банків. Якщо у вас є бажання купити вибраний товар прямо зараз, але можливості цього зробити не дозволяють, пропонуємо скористатися одним з кредінтних пропозицій наших банків-партнерів.


"Миттєва розстрочка" від ПриватБанку!

Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки і розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їх вартість, а лише частину до 24 платежів! "Миттєва розстрочка" доступна власникам картки "Універсальна", картки "Універсальна Gold», елітних карт для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

Строк до 24 місяців
Щомісячна комісія 2,9% в місяць від вартості товару
Мінімальна сума покупки 1000 грн.

Детальніше про "Миттєвою розстрочення" від ПриватБанк


«Оплата частинами» від ПриватБанку!

Це самий простий і швидкий спосіб кредитування. Все що вам потрібно для оформлення «Оплати частинами» це кредитна карта ПриватБанку («Універсальна» або «Gold»), а також елітні карти для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite). У момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується тільки перший платіж, всі наступні - тим же числом в наступних місяцях до повного погашення суми товару.

Строк до 12 місяців
Щомісячна комісія 0% в місяць від вартості товару
Мінімальна сума покупки 500 грн.

Детальніше про "Оплаті частинами" від ПриватБанк


"Покупка частинами" від monobank

Щоб зробити покупку автотоварів в розстрочку за допомогою "Покупки частинами" необхідно просто мати картку monobank. Визначившись з товаром вартістю понад 1000 грн, натисніть кнопку "Кредит", виберіть пропозицію "Покупка частинами" від monobank і насолоджуйтеся від придбаного товару вже зараз.

Строк  до 24 місяців
Щомісячна комісія 0% в місяць від вартості товару
Мінімальна сума покупки 1000 грн.

Детальніше про "Покупці частинами" від monobank

Кредит від Альфа-Банку

Вигідна кредитна пропозицією від АТ "Альфа-Банк" на всі товари вартістю понад 1000 грн: кредит без переплат до 4 місяців. Процедура оформлення заявки на кредит дуже проста і займе зовсім небагато часу.

Строк  від 4 до 36 місяців
Щомісячна комісія з 1-го по 4-й місяць - 0%, починаючи з 5-го місяця - 3,5%;
Мінімальна сума покупки 1000 грн.

Детальніше про кредиті від Альфа-Банку

 

Ліцензії банків

АТ КБ «ПриватБанк» - Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р

monobank (АТ «Універсал Банк») - Ліцензія НБУ № 92 від 10.10.2011 р

АТ «Альфа-Банк» - Ліцензія НБУ № 61 від 05.10.2011 р