МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Паркувальні системи

Паркувальні системи

Паркувальні системи - інформують водія про великих і дрібних перешкоди, завдяки чому водій може уникнути безлічі випадкових вм'ятин або подряпин, ремонт яких обійдеться в суму, що значно перевищує вартість таких систем.

Ситеми парковки для авто будуть розумним рішенням не тільки для новачків, але і для досвідчених умілих водіїв. Для правильної парковки, особливо заднім ходом, необхідно добре відчувати свій автомобіль, його розміри. В даний час на ринку існує величезна безліч автомобілів самих різних розмірів і форм. Тому системи паркування зараз так популярні.

Принцип роботи паркувальних систем

Алгоритм роботи паркувальної системи досить простий - коли ви починаєте рухатися заднім ходом, паркувальний радар включається автоматично. У кормус бампера встановлюються ультразвукові датчики.

Визначальними при виборі є кількість датчиків. Якщо досвідчений водій, в такому випадку Вам буде достатньо 4 датчиків. Парктроніки з 6 датчиками добре визначає кут переднього бампера: 2 попередньо встановлювати в передній бампер і 4 в задній. Паркувальні системи на 8 датчиків для тих, хто недавно за кермом або / і відчуває себе невпевнено.

Парктроніки також бувають з дисплеями і без. При виборі дисплея, потрібно керуватися по-перше, тим в який час доби Ви будете водити автомобіль і по-друге, ціною.

Крім того, в паркувальних системах може бути встановлено багато інших функцій - голосових попереджень, діагностика неполадок, функція запам'ятовування парктроніком виступаючих частин автомобіля (фаркоп, запасне колесо), це дозволить уникнути помилкових спрацьовувань пристрою.