Біксенонові лінзи

Біксенонові лінзи

Лінзи в фари

Біксенонові лінзи - це оптична система для фар автомобілів, які складаються з блоку самої лінзи, в яку вставляється ксенонова лампа, в лінзі є шторка для формування променя далекого і ближнього світла, відбивач світлового пучка, фокусуються лінза, а також світлодіодні "ангельські глазки" ( аналог габаритної підсвічуванням на автомобілях BMW).

Лінзова оптика спочатку з'явилася на автомобілях концерну VV Audi в 80-х роках двадцятого століття і блискавично завоювала популярність у автомобілістів. В даний час біксенонові лінзи використовують всі провідні світові виробники автомобілів.

Якщо у Вас згодом на автомобілі став поганий світло, або Ви бачили, що на інших автомобілях краще світить ніж на Вашому, тоді Вам необхідно купити і встановити біксенонові лінзи або замінити сіли лінзи і лампи. Після установки біксенонові лінз Ви отримуєте якісний широкий і рівномірне світло, який не сліпить водіїв зустрічних автомобілів і висвітлює дорогу.

Біксенонові лінзи на відміну від биксеноновой лампи в якій пересувається колба лампи, працюють за таким принципом: перемикання ближнього / дальнього світла здійснюється шляхом відкриття і закриття шторки, яка управляється електромагнітом, а підключаються біксенонові лінзи за допомогою стандартної биксеноновой проводки (комутації). Біксенонові лінзи встановлюються без доробок в штатну оптику з цоколями: H1, H4, H7, 9006, 9005.

Чому варто встановлювати біксенонові лінзи

Звичайні галогенові рефлекторні фари вже не справляються із запитами автомобілістів, на сьогоднішній день кращим рішенням щодо поліпшення якості і сили світла є установка ксенону і биксеноновой лінзи в Ваші. Лінзи правильно фокусують і рівномірно розсіюють світло, збільшують його потужність і не сліплять водіїв зустрічних автомобілів.

Рішення при проблемі якісного освітлення

Купуючи біксенонові лінзи і встановлюю їх в Ваші автомобільні фари, Ви отримуєте:

 • Відмінне освітлення дороги за рахунок яскравого світіння чіткої градації і ефективність в будь-яких погодних умовах.
 • Відсутність сліпучого ефекту, завдяки чітким кордонів світлотіні;
 • Чіткий фокус;
 • Якісне розподіл світла, не виникає світлове пляма, а площа висвітлюється рівномірно, незалежно від відстані
 • Легке і швидке переключення з ближнього світла на дальній і навпаки;
 • Привабливий і стильний зовнішній вигляд.
 • Ксенонове промінь максимально наближений до спектру денного світла, що стимулює зір водія і дозволяє зберегти бадьорість при тривалому русі в нічний час.
 • Близький до 100% ККД.
 • Довговічність.
 • Кольорова пляма не має контрастів, забезпечуючи рівномірно освітлену дорогу;
 • Низька температура в покривному склі фари не дає бруду засохнути, тим самим зменшуючи витрати омивають матеріалів;
 • Зовні автомобіль ставати більш привабливим і унікальним;
 • Забезпечується безпечний рух для всього транспорту.

Для того щоб купити біксенонові лінзи G5 Вам необхідно зробити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам і фахівці допоможуть зробити Вам правильний вибір.

Один із способів поліпшити світ і модернізувати штатну оптику свого автомобіля - це купити біксенонові лінзи, вони легко встановлюються в будь-автомобільні фари (важливо: в процесі установки лінз використовуйте герметик для фар, інакше буде поганий захист від вологи) і підключаються за допомогою стандартної биксеноновой проводки (комутації). В результаті ви отримаєте відмінний, рівномірний і широкий світ.

Автомобільні лінзи універсальні їх можна встановити в фари різних автомобілів, біксенон на lanos (ланос), лінзи на ланос, VW T5, Skoda Octavia, VW Caddy, Toyota Prado, Hyundai Getz, Аudi, Mercedes, Toyota і будь-який інший автомобіль.

У нашому інтернет магазині авто електроніки ви можете купити біксенонові лінзи, а також їх відразу і встановити в нашому установчому центрі. Телефонуйте і замовляйте, наші фахівці завжди Вам допоможуть визначитися з вибором.