МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Автомагнітоли

Товари для автомобільно звуку

Стандартно практично всі машини продаються вже з встановленими, заводськими штатними головними пристроями. Однак найчастіше заводські штатні магнітоли оснащені невеликим набором функцій і схильні до частих поломок. І якщо магнітола поламалася, автовласникові доводиться вибирати: або ремонтувати і відновлювати стару, заводську, або ж купити нову, більш функціональну.

Якщо Ви зупинилися на другому варіанті, тоді з'являється друга проблема - що ж вибрати. А це вже по-справжньому велика проблема. Щоб визначитися з вибором автомагнітоли потрібно спочатку з'ясувати для себе, що Ви хочете від свого штатного головного пристрою.

Головні пристрої діляться на дві великі групи:

  • універсальні магнітоли
  • штатні магнітоли

Якщо для Вас не має особливого значення функціональні можливості магнітоли, тоді хорошим варіантом буде універсальні головні пристрої. Вони, як і заводські магнітоли, оснащені всіма базовими функціями плюс такі, які можуть не бути в заводській комплектації: вбудований Bluetooth, GPS, підтримка 3G модему (Internet), TV-тюнер, АМ / FM-тюнер і т.д. Такими як правило є автомагнітоли на Андроїд (Android) 2 DIN, яким у нас присвячений цілий розділ. Не варто забувати, що для універсальних магнітол потрібні перехідні рамки під модель вашого авто, без них Ваше новий пристрій буде виглядати не естетично.

Якщо ж Ви хочете в своєму автомобілі встановити повноцінний мультимедійний центр, тоді краще купити штатний головний пристрій.

Перше на що потрібно звернути увагу це, щоб пристрій був саме для тієї моделі автомобіля. На перший погляд це здається очевидною річчю, але Ви повинні враховувати рік автомобіля, його комплектацію, тобто для якого ринку він був побудований (європейського, арабського або американського), чи є підсилювач в машині або без і т.д.

Другим важливим критерієм при виборі штатного головного пристрою є його вартість. Якщо у Вас немає великих заощаджень або просто не хочете витрачати багато грошей тоді краще варіантом будуть автомобільні магнітоли фірми HT (Hits) і Globex. Вони володіють всіма необхідними функціями, які є у більш дорогих аналогів. Різниця тільки в якості матриці і відсутності деяких додаткових функцій (Інтернет, GPS і т.д.). Коштують такі магнітоли от 2000 до 4500 грн.

Якщо Ви хочете придбати що-небудь солідніше, тоді купуйте магнітоли фірми RoadRover, Winca або Ntray. Вартість таких пристроїв становить від 5000 до 8000 грн. Матеріали в цих пристроях зазвичай оброблені спеціальними підсилюють добавками. Крім того, у них краще якість збірки, краще внутрішня комп'ютерна начинка, більше опціональних функцій.

Пристрої класу преміум коштують від 15000 грн. до 25 000 грн. До них відносяться фірми Redpower, Incar. Це вже повноцінний комп'ютер, який може управляти всіма мультимедійними системами автомобіля: камерою заднього виду, моніторами, телевізором, всієї акустичною системою, навігацією і т.д. Крім того, штатні магнітоли цього класу можуть управляти системою контролю тиску шин і паркувальними системами.

У самому кінці, хотіли б зробити висновок, що незалежно від того, яке штатний головний пристрій Ви оберете, найголовніше, щоб воно приносило максимум радості від його використання. А менеджери нашого інтернет магазину автоелектроніки, зроблять все можливе, щоб Вам допомогти в цьому.