Фари біксенон для Ford Focus 3 Osram LEDHL105-BK LHD LEDriving Xenarc

32 000 грн.
Немає в наявності

Опис Фари біксенон для Ford Focus 3 Osram LEDHL105-BK LHD LEDriving Xenarc


Оптика Osram LEDHL105-BK LHD LEDriving Xenarc призначена для заміни оригінальних галогенних фар автомобіля Ford Focus 3. Це ідеальне рішення, яке не вимагає переробки проводки, оскільки підключення відбувається штатні роз'єми, а кріплення на штатних місцях. Просто знімаються старі фари і ставляться новенькі Osram LEDHL105-BK LHD.

Після установки оптики від Osram водій отримує безліч переваг, а саме: чудовий світ від ксенонової лампи D8S з колірною температурою 6000 К. Якщо порівняти яскравість стандартних галогенних фар і фар Osram LEDHL105, то збільшення яскравості досягає 70%, а сам світло на 40 % біліше. Такі параметри дозволяють досягти довжини світлового пучка в 180 метрів. При цьому зустрічний транспорт не буде засліплений Це відчутно підвищує видимість на дорозі, особливо при дощовій погоді, в сніг або при тумані. Фари включають можливість перемикання з дальнього світла на ближній і назад.

Крім основного освітлення, яке забезпечується ксеноновою лампою, додаткові функції, як покажчик повороту, габаритні і денні ходові вогні, забезпечуються світлодіодними лампами. Більш того в фарах реалізований ефектний "динамічний бігаючий поворотник". LED лампи крім високої надійності і яскравості надають особливий неповторний стиль.

Після монтажу фар не потрібна установка спеціального автоматичного коректора рівня, також не треба врізати в бампер систему омивання фар. Фари пройшли сертифікацію у відповідності зі строгими європейськими нормами ECE, що гарантує їх легальність при установці.

Тип лампи D8S
Колірна температура 6000К
Номер виробника LEDHL105-BK LHD
Країна виробник Німеччина
Вид Біксенонові

Ще не було питань.

Leave a review  ↓
 
Nobody has left any reviews.