МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

"Миттєва розстрочка" від ПриватБанку

  • 11 April 2017 09:23:54

"Миттєва розстрочка" від ПриватБанку!


Це сервіс, за допомогою якого Ви можете здійснювати покупки і розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їх вартість, а лише частину до 24 платежів! "Миттєва розстрочка" доступна власникам картки "Універсальна", картки "Універсальна Gold», елітних карт для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).


Щоб дізнатися доступний ліміт на покупки по сервісу "Оплата частинами" необхідно відправити зі свого телефону смс-повідомлення на номер 10060 з текстом chast.


умови:


Початковий внесок в розмірі розрахованого щомісячного платежу

Термін до 24 платежів

Щомісячна комісія 2,9% в місяць від вартості товару

Мінімальна сума покупки 1000 грн.

Максимальна сума згідно Вашого ліміту отриманого з смс-повідомленняпереваги:


Дорогі товари можна розбивати на більш довгий термін - до 24-х місяців, щоб щомісячний платіж був Вам максимально відповідний.

Сума щомісячної комісії становить всього 2,9% від всієї суми покупки.

Немає необхідності мати паспорт, ІПН, довідку про доходи. Все, що потрібно це карта ПриватБанку.

Простота оформлення - договором є чек з усіма необхідними реквізитами.

Максимально швидке оформлення покупки (від 30 секунд).

Щомісячну суму платежу за покупку, зручно вносити на карту через Приват 24, термінали самообслуговування або в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Ви також можете погасити кредит достроково в будь-якому відділенні ПриватБанку.Зверніть увагу, що при відсутності потрібної суми на момент щомісячного списання коштів на основному рахунку, оплата проводиться за рахунок кредитних коштів. При цьому додатково стягується 4% від суми регулярного платежу.


Дізнатися більш детальну інформацію щодо послуги кредитування "Оплата частинами", а також отримати консультацію можна на сайті ПриватБанку.