МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Найкраще в Європі 2DIN магнітола з GPS Android 2013-14

  • 29 may 2014 18:33:07

Універсальная 2Din GPS автомагнітола Parrot ASTEROID Tablet пропонує набагато більше, ніж здається на перший погляд. Насправді, це - потужна навігаційно - мультимедійна система, заснована на платформі Android з відкритим кодом і ретельно підібраними варіантами додатків на власному ресурсі ASTEROID Market. У розпорядженні користувача широкий вибір навігаційного програмного забезпечення (наприклад - iGO, TomTom, Navitel, Waze і т.д.).

Пристрій сприймає Інтернет - радіо, телебачення і відтворює аудіо-відео в будь-якому форматі, а серед його численних функцій є і сучасна hands free. Управління пристроєм здійснюється через 5 - дюймовий сенсорний екран, голосом або за допомогою бездротового пульта ДУ, розташованого на кермі. Система може бути встановлена ​​в будь-яке авто з мінімальним втручанням в інтер'єр салону.

2DIN автомагнітола Parrot Asteroid Smart на ОС Android з GPS навігацією та Bluetooth

 
Notice: Undefined variable: remarketing_status in /var/www/www-root/data/www/autoelectro.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/luxshop/template/common/footer.tpl on line 521