МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Philips X-TremeVision та WhiteVision

  • 02 October 2014 14:45:30

Філіпс представила нові лампи на виставці Automechanika Frankfurt-2014. Нові лампи зроблені «по-старому» в галогенному форматі.

Розглянемо спочатку лампи Philips WhiteVision - ці лампи на 40% світять з більш білим кольором з температурою 4300 К. Крім того, сама сила світлового пучка збільшилася на 60%. Завдяки таким «ксеноновими» показниками дуже добре відбивається дорожня розмітка.


Лампи WhiteVision складаються з кварцового, тугоплавкого скла з ультрафіолетовим фільтром. Термін служби нових ламп буде збільшений завдяки новому склу на 450 годин. Варіанти цоколів і конструкцій лампи такі: H1, H3, H4, H7, а також T4W і W5W.


Ще могутніше лампи Philips X-TremeVision - світловіддача в них збільшена на 130% і з-за цього дальність світла збільшена на 45 метрів. Якщо розглядати цей параметр в динаміці, то цей показник на швидкості 80 км / год може дорівнювати 2 зайвим секундам. Серед технологічних «фішок» слід виділити: розрядний газ під тиском 13 бар, дуже міцне кварцове скло і т.д.


Температура в ній нижче ніж в WhiteVision - 3700 K, але потужність і дальність світла збільшена значно. Лампа поставляється для таких цоколів - H1, H4 і H7.