МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка дзеркала відеореєстратора на Land Rover

  • 03 June 2014 10:47:28
  • Views: 1274

Інструкція по зняттю оригінального дзеркала і установці дзеркала з вбудованим відеореєстратором на Land Rover


(Установка проводиться на всі автомобілі модельного ряду Land Rover крім тих, у яких в комплектації встановлено датчик автоматичного перемикання з дальнього світла на ближній)


Етап 1.


Необхідно зняти пластикову кришку кріплення оригінального дзеркала. Дана операція проводиться шляхом легкого натискання пальцем на з'єднувальний розріз по центру корпусу і натягуванням на себе з боку лобового скла.


Установка дзеркала відеореєстратора на Land Rover


Етап 2.


Після демонтажу пластикового корпусу, Ви можете взяти в руки дзеркало з відеореєстратором і порівняти кріплення до лобового скла, виконавши це, Ви зрозумієте, що сумісність кріплення - 100% (як показано на фото)


Установка дзеркала відеореєстратора на Land Rover


Етап 3.


Тепер необхідно демонтувати безпосередньо оригінальне дзеркало, дана операція здійснюється шляхом повороту дзеркала проти годинникової стрілки, в момент початку повороту дзеркала, докладати середнє зусилля, не бійтеся поломки.


Установка дзеркала відеореєстратора на Land Rover


Етап 4.


Тепер в тій же послідовності встановлюємо дзеркало з вбудованим відеореєстратором. Докладаємо дзеркало до п'яти кріплення на лобовому склі і вже за годинниковою стрілкою обертаємо до характерного клацання, який буде означати фіксацію дзеркала. Надалі провід живлення дзеркала простягається по лівій стороні стелі, потім в стійку двері, потім до блоку живлення.


Дзеркало відеореєстратор на Land Rover


Надалі: У комплекті з дзеркалом поставляється фірмова інструкція по установці - інструкція користувача. Шановні клієнти, інструкція зроблена в кращих традиціях - все російською мовою,


Детальні фото всій проводки з коментарями який дріт і куди слід підключити, а так само повний путівник по всіх настройкамзеркала.