МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка підігріву дзеркал

Установка підігріву дзеркал на авто

Сучасні автомобілі в останні роки все частіше обладнані підігрівом зовнішніх дзеркал. Принцип дії наступний: система запускає поступове нагрівання з наступним розморожуванням. На приладовій панелі є окремий вмикач, який призначений для цього дії.


Такі машини коштують дорого і не кожен може собі їх дозволити. Однак ця функція необхідна для будь-якого транспортного засобу, особливо в широтах з помірно - континентальним і з континентальним кліматом не тільки для зручності в холодну пору року, але і для безпеки в період руху. Такий клімат характеризується підвищеною вологістю, це веде до обмерзання і запітніння дзеркал і стекол, що ускладнює прийнятну видимість і належний огляд дороги.


Випадкова небезпека може доставити багато клопоту, тому якщо на Вашому авто в заводській комплектації не передбачена опція підігріву дзеркал зовнішнього спостереження - її легко виготовити за допомогою наших фахівців. Ця функція з обігрівом актуальна для всіх автолюбителів, особливо з приходом перших холодів. Не варто економити і відмовлятися від цієї функції, адже установка підігріву дзеркал в Києві обійдеться недорого, але допоможе в складних погодних умовах під час поганої видимості і обмеженого огляду.


Щоб поміняти звичайний елемент на опцію з підігрівом, знімати повністю корпус не буде потрібно, достатньо трохи відігнути його проти руху автомобіля, вивернути знаходиться там дзеркальний елемент, натиснувши на центр, після чого встановити новий, і вивести в машину проводку.


Установка бічних дзеркал з підігрівом в авто

Підігрів складається з будь-якого низькотемпературного електрообігрівача, проводки і панелі управління. Електросистема підключається до живлення в 12V в бортовій мережі машини. У момент замикання контактів виробляється включення нагрівальних частинок, ток поетапно підігріває поверхню відбивача, лід тане, а конденсат йде.


Існує кілька варіантів установки бічних дзеркал з підігрівом:

• купити і поставити тюнінгові, де вже є функція підігріву;

• придбати окремо універсальний елемент підігріву, поставити на дзеркала і зібрати схему підключення;

• зробити ефективний підігрів за допомогою фахівців, використовуючи різні реле часу, реле із затримкою, реле підігріву з термодатчиком, що включається автоматично при певній температурі;

• вивести схему підключення до штатного обігріву заднього скла, так як штатний обігрів здатний витримувати невелику додаткове навантаження;

• доцільно зробити спосіб обігріву за допомогою звичайних авто ламп розжарювання (одна вмонтована в корпус дзеркала лампа в 21 Ватт або дві по 10 за кілька хвилин виконають функцію розморожування).


Установка антивідблисків дзеркал на автомобіль

Багато автомобілів класу люкс обладнані протизасліплюючим елементами. Однак власники більш демократичних моделей також можуть встановити противідблискуючі дзеркала на свої машини. Це обладнання зовсім не спотворює відображення і підійде для авто будь-якого типу. Антиблікове дзеркало не дає ефект засліплення і реально працює, коли світло фар засліплює ззаду. Фахівці з автомобільної безпеки рекомендують встановлювати цей тип дзеркал взимку і в період міжсезоння. Цей період характеризується підвищеною стомлюваністю, зниженням концентрації уваги і швидкості реакції на зміну дорожньої ситуації.


Період темного часу доби більш тривалий, значну частину поїздок доводиться здійснювати при світлі фар, а їх сліпуче дію є сильним подразником, грунтовно втомлює водія. Така дія надають як зустрічні авто, так і ті, що їдуть ззаду, оскільки відбивають світло від дзеркала заднього виду. У зв'язку з цим установка антивідблисків дзеркал - вирішення питання активної безпеки. При виборі особливу увагу слід приділити якості покриття, виготовленого без порушення технології.


Залежно від типу покриття, дзеркало віддає синім, блакитним, зеленим, золотавим або навіть рожевим кольором. Блакитні відтінки традиційні, але часто спотворюють сприйняття відтінків і не захищають водія від яскравого променя ксенонових ламп. Серед численного асортименту великою популярністю користуються дзеркала золотисто-жовтого спектра і з нейтральним сірим елементом. Таке покриття антивідблиску поглинає світло фар і він не засліплює водія. Моделі бувають затемнює і освітлюючими. Другий тип підходить для установки в салон автомобіля з тонованими задніми стеклами.


Технологія виготовлення та встановлення антивідблиском вже відпрацьована досконало. Конструкції проходять антикорозійну обробку, що дає можливість тривалої експлуатації.


Функції дзеркал з підігрівом


1. Запобігання покриття відбивачів конденсатом або льодом в холодну пору року.

2. Поліпшення видимості за рахунок відсутності запотівання і замерзання.

3. Відсутність необхідності відволікатися і протирати скла дзеркал.

4. Можливість в снігову погоду залишати машину на вулиці, а не ставити в гараж.

5. Швидке і легке здійснення зачистки поверхні відбивачів від снігу - нагрівальні частки поступово збільшують тепло, розтоплюють сніг і видаляють вологу з поверхні відбивачів.


Дзеркала з підігрівом - одна з найпопулярніших варіантів тюнінгу, їх установка оперативна і проста, досить демократична за ціною і доступна кожному автовласнику.