МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка підігріву сидінь

Установка підігріву сидінь

Установка підігріву сидінь виконується для того, щоб Вам було більш комфортно і зручно відчувати себе в автомобілі. Ця опція дозволить створити приємний мікроклімат в холодну пору року. Підігрів сидінь важливий для якості управління транспортним засобом, адже дуже зручно сидіти в теплі і не відволікатися на дискомфорт під час керування. Холодне сидіння може викликати загострення хронічних захворювань, особливо тих водіїв і пасажирів, які мають проблеми зі спиною. Не варто економити на здоров'я, адже установка цієї опції обійдеться набагато дешевше будь-якого лікування.

Ця зручна додаткова функція встановлюється на всілякі транспортні засоби від мотоцикла або квадроцикла до автомобіля будь-якого класу або вантажної машини. Підійде будь-яка напруга мережі, єдиний нюанс - якщо в авто 24V, а не 12V - потрібно зробити послідовне включення.

Встановити підігрів сидінь в Києві можна за допомогою наших фахівців за 3-5 годин. У цей період майстра розберуть сидіння, встановлять полотно підігріву, підключать комплект до системи живлення і виведуть на торпедо кнопку управління. Зазвичай встановлюють комплект на два передніх крісла, але можна зробити і установку підігріву задніх сидінь.

Установка підігріву сидінь в Києві

Переваги установки вбудованих підігрівів сидіння:

• встановлюються на будь-який транспортний засіб та на всі матеріали крісел;

• всі матеріали комплекту сертифіковані;

• Не видозмінюють інтер'єр автомобіля;

• проводка прокладається акуратно і не заважає управлінню машиною;

• підігрів легко монтується, але якщо виникають якісь складнощі або проблеми-демонтаж і налагодження системи проводиться в мінімальні терміни;

• температура обігріву піднімається швидко, при цьому споживання електрики мінімально;

• якщо в авто встановлена ​​сигналізація з автозапуском - сидіння можна нагріти заздалегідь;

• після відключення двигуна вбудовується підігрів крісел автоматично відключається;

• вартість робіт по установці дуже демократична і доступна будь-якому автолюбителю;

• міцність конструкції гарантує тривалий термін експлуатації, який можна порівняти з терміном експлуатації авто в цілому.

Недоліки підігріву сидінь

Зайве перегрівання може негативно відбитися на здоров'ї тільки якщо Ви використовуєте його протягом 4-5 годин в день. Всі водії можуть регулювати цей процес, тому цілком реально уникнути негативних наслідків і нічого не боятися. Але якщо органи малого тазу протягом тривалого часу перебувають у теплі - підстерігають такі небезпеки:

• посилення запальних процесів і розвиток ускладнень поточних захворювань - перегрівання викликає в тканинах набряк або лімфостаз;

• негативні наслідки може викликати різке нагрівання і охолоджування органів таза, якщо Ви будете часто виходити з машини;

• завдяки комфорту в салоні є спокуса неадекватно оцінити погоду, в результаті частий вихід без утеплення може спровокувати застуду;

• тривале нагрівання і електромагнітне випромінювання сидінь шкодить репродуктивній функції чоловіків, але якщо не допускати зайвого перегрівання - репродуктивність відновлюється приблизно за 40-90 днів;

• будь-який підігрів стимулює зростання як доброякісних, так і злоякісних пухлин, тому при підозрі на онкологію будь-якого типу слід дуже акуратно використовувати підігрів на мінімальному режимі.

Варіанти установки підігріву сидінь

Встановити обігрів можна за допомогою:

• стаціонарного вбудованого комплекту, який підключається до електромережі машини;

• додаткової накидки, яка підключається до прикурювача.

Використовуючи вбудований комплект можна залишити інтер'єр автомобіля в первинному варіанті, оскільки складові частини нагрівання встановлюються всередину під оббивку. Вони виконані з карбонових ниток. Вуглецеві волокна розташовуються між двох шарів водовідштовхувальним тканини. З тильного боку матеріал не пропускає вниз тепло завдяки спеціальному основи. Кріпляться вони досить легко - зсередини до сидіння.

Підігрів регулюється спеціальним вимикачем на панелі машини. Цю кнопку можна монтувати на торпедо і зробити регулювання на нагрів і на підтримку необхідного тепла. Датчик зворотного зв'язку забезпечить швидке нагрівання до певної температури на показнику і запобіжить зайвий перегрів.

Стандартний розмір полотен з карбонових ниток становить 25х50 см. Можливо їх зменшення та використання не тільки для заснування крісел, а й для підігріву бічних сторін.

Якщо в сидіннях є система вентиляції - можна встановити підігрів за допомогою перфорованих полотен і вони дозволять руху повітря вільно циркулювати.

Накидка на сидіння дуже ненадійна, не володіє належною пожаробезопасностью і навряд чи гармонійно впишеться в інтер'єр авто. Зате ціна такої установки цілком бюджетна і підійде, якщо Ви тимчасово обмежені в засобах або поки немає часу на установку вбудованого підігріву. Слід врахувати, що для обігрівання навіть двох передніх крісел потрібен перехідник, так як два штекера не підключені до одного джерела живлення. Штатний запобіжник не розрахований на великі навантаження, тому не забувайте вимикати підігрів при виході з машини, інакше акумулятор розрядиться.

Щоб уникнути негативних наслідків як переохолодження, так і перегріву, слід спочатку підігрівати крісла, потім відключити опцію і їхати. У холодну пору року машина завжди прогрівається, так що паралельно можна включити і нагрів сидінь. Дистанційне включення двигуна відмінно впорається з цією функцією. Сідати в авто слід після вимикання системи підігріву, попередньо знявши верхній одяг, оскільки вона посилює парниковий ефект. Не варто побоюватися, що сидіння швидко охолонуть, так як обігрівач всередині буде підтримувати потрібну температуру весь період шляху.

 
Рекомендуємо