МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка камери заднього виду на авто

В установчому центрі Autoelectro ви зможете придбати і встановити автокамери заднього виду - справжній порятунок для водіїв. Вони дозволяють акуратно припаркувати транспортний засіб навіть на самому тісному паркінгу, в умовах поганої видимості.

У нашому каталозі представлений великий асортимент паркувального обладнання для будь-якого авто, і на самий різний бюджет. Наші фахівці допоможуть підібрати камеру заднього огляду, що оптимально підійде для установки в ваше авто, і виконають всі роботи по монтажу. Завдяки високій кваліфікації майстрів та спеціальному обладнанню, працюємо швидко і якісно. Даємо гарантію не тільки на куплені у нас девайси, але і на всі виконані роботи.

Установка камери заднього виду на автомобіль в Києві

Паркувальна автокамери - девайс, що дозволяє вам бачити, що відбувається позаду авто. Камера включається, коли ви здаєте назад, і виводить зображення на екран монітора, встановлений в салоні. За допомогою цього пристрою ви зможете виконувати реверс з ювелірною точністю.

Придбати такий корисний девайс ви можете в нашому установчому центрі. Ми ж виконаємо установку камери заднього ходу і її настройку.

Моделі паркувальних автокамери відрізняються своїми характеристиками:

кутом огляду;

якості матриці;

способом кріплення в автомашині.

Які бувають паркувальні камери за способом кріплення:

1. Врізні, встановлюються в задній бампер авто. Чи не найзручніший для монтажу варіант, так як потрібно свердлити отвір в бампері. До того ж якщо вам захочеться через час замінити автокамери, доведеться або шукати пристрій з такими ж габаритами, або закладати отвір від старого девайса.

2. Універсальні накладні камери. Такі пристрої легко встановлюються за допомогою йдуть в комплекті універсальних кріплень.

3. Штатні камери, які виробляються спеціально для певних марок і моделей авто. Встановлюються в місце, передбачене виробником автомашини.

4. Дзеркало заднього огляду з вбудованим монітором і паркувальної автокамери в комплекті. Такі комплекти користуються особливою любов'ю у водіїв, так як економлять місце в салоні авто, і менше привертають увагу зловмисників.

Дзеркала-відеореєстратори також розрізняють за типом кріплення:

- накладні (такі моделі кріпляться на рідне дзеркало за допомогою розтяжок);

- повністю замінні (кріпляться замість штатного автодзеркал).

5. Вбудовані в раму номерного знака автомашини. Такі моделі легко встановлювати, але вони - найлегша здобич для зловмисників. Знімаються вони так само просто - разом з номерний рамою.

Ми маємо великий досвід монтажу різних моделей паркувальних автокамери, з різним способом кріплення. Не залежно від типу камери і моделі авто, процес установки буде включати кілька етапів:

закріпленні автокамери;

протяжка проводів всередині салону;

підключенні автокамери до монітора.

У більшості випадків, для монтажу камери заднього огляду нам знадобиться близько 6 годин.

У список послуг з установки паркувальної автокамери входить:

демонтаж старого обладнання;

установка штатної камери заднього виду;

установка універсальної камери заднього виду;

установка дзеркала заднього виду з автокамери;

настройка передачі зображення на екран.

Встановивши камеру заднього огляду, ви будете почувати себе впевнено навіть на самій тісній парковці.

 
Рекомендуємо