МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка і заміна ксенонових ламп і біксенонові лінз

В установчому центрі Autoelectro вам швидко і якісно замінять ксенонові лампи, встановлять біксенонові лінзи та блоки розпалення. Все необхідне для монтажу ксенонового світла в фари можна купити у нас. Ми допоможемо підібрати лампочки відповідного вашим фарам цоколя і потрібної колірної температури. У нашому каталозі представлено оригінальне ксенонові обладнання з усіма відповідними сертифікатами. Крім того, ми даємо гарантію на свою роботу. Ми дорожимо своєю репутацією, тому в салоні Автоелектро ви знайдете тільки якісні освітлювальні прилади і відмінний сервіс.

Установка і заміна ксенону в Києві

Заміна або установка ксеноновим лампочки не має на увазі складних монтажних робіт. Тим не менш, є певні правила установки ксенону, незнання яких може привести до непоправних наслідків. Найшкідливіше з них - пошкодження бортової електромережі. Неправильно встановлений ксенон швидше за все буде зліпити зустрічних водіїв, що частенько є причиною ДТП. Тому монтаж ксенону краще довірити професіоналам. Фахівці центру зі встановлення ГБО Autoelectro грамотно проведуть заміну або установку ксеноновим лампочки, підключать баласт до бортової електромережі авто, притому зроблять це акуратно і швидко.

У нас великий досвід установки ксенону в якості ближнього і дальнього світла в різні моделі авто з різною оптикою, навіть не призначеної для таких освітлювальних приладів. Ми успішно робимо монтаж ксенонових лампочок в оптику для галогенок будь-якого типу:

- рефлекторні фари з поділом на ближній і дальнє світло;

- рефлекторні фари із загальним рефлектором для ближнього і дальнього світла;

- лінзованной оптику для галогенових лампочок.

Монтаж ксенонового освітлення в рефлекторну оптику вимагає особливої ​​уваги. Такі лампочки дають дуже яскравий світловий потік. Встановлені всередині фари "в відкриту", вони можуть просто засліпити рухається назустріч автолюбителя. Тому обов'язковою частиною монтажу ксенону в рефлекторну оптику є налагодження правильного розподілу світлового пучка. Завдяки спеціальному обладнанню, ми грамотно відрегулюємо фари з встановленим ксеноном.

У список наших послуг по установці ксенону входить:

- демонтаж і монтаж автомобільних фар;

- демонтаж старих галогенок і ксенонового освітлення;

- установка і заміна ксенонових лампочок в фари головного світла, в протитуманні фари;

- заміна баластів;

- підключення проводки;

- настройка світлового потоку.

Установка і заміна біксенона в Києві.

Біксенонові лампи - це освітлювальні прилади, наповнені тим же ксеноновими газом. Вони відрізняються лише конструкцією, завдяки якій один освітлювальний прилад може давати і ближній, і дальнє світло. Якісні біксенонові лампи і їх грамотний монтаж забезпечать автолюбителя відмінним освітленням в темний час доби.

Ми не рекомендуємо встановлювати біксенон своїми руками. В установчому центрі Автоелектро працюють справжні професіонали, які швидко впораються з цим завданням.

Що входить в послуги заміни / встановлення ламп ксенону і біксенонові лінз:

- установка комплектів біксенона;

- заміна біксенонових ламп;

- підключення всієї необхідної проводки;

- настройка світла фар.

Установка біксенонові лінз в штатні фари головного освітлення і ВТФ

Однією з послуг нашого сервісного центру є установка лінзованной модуля в фари з рефлекторною оптикою. Лінзованной модуль дозволяє водіям використовувати більш яскраві ксенонові лампочки без ризику засліпити всіх, хто рухається по зустрічній смузі.

Фари з линзованной оптикою дають світловий потік, що може похвалитися такими характеристиками:

- чітка межа світла і тіні;

- рівномірне освітлення траси;

- велика дальність освітлення дорожнього полотна;

- не засліплює зустрічних автолюбителів;

- краще висвітлюють узбіччя і сусідні смуги руху.

Грамотно встановлені біксенонові лінзи зроблять переміщення на авто більш комфортним і безпечним.

Переваги установки ксенону і біксенона в установчому центрі Автоелектро

1. Великий досвід роботи з різними ксеноновими і біксенонові обладнанням.

2. Кваліфіковані фахівці виконують монтаж ксенонового освітлення на такому ж високому рівні, як це роблять офіційні дилери провідних марок.

3. Пропонуємо клієнтам тільки оригінальні ксенонові лампи і супутнє обладнання.

4. Використовуємо сучасні інструменти.

5. Вартість робіт відповідає якості, але не перевищує середньоринкову.

6. Даємо гарантію на виконану роботу.

Ксенон, встановлений в нашому сервісному центрі, порадує вас додатковим комфортом і почуттям безпеки на дорозі. Більш детально дізнатися про варіанти установки ксенону в вашу модель авто ви можете зателефонувавши нам по телефону, або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті.

 
Рекомендуємо