МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Установка шумоізоляції і віброізоляції

Установка шумоізоляції і віброізоляції в Києві

Фахівці центру зі встановлення ГБО Autoelectro надають послуги з професійної шумо-і віброізоляції салону авто.


Шумоізоляція автомашини - досить складний процес, в результаті якого істотно знижується кількість сторонніх шумів в салоні авто під час пересування. Ця процедура зробить переміщення на автомобілі більш комфортним, а отже - більш безпечним.


Ми маємо великий досвід роботи з машинами вітчизняного виробництва і з іномарками. Для шумоізоляції наші майстри використовують високоякісні шумопоглинаючі і звукоізолюючі матеріали. Звертаючись в інсталяційний центр Autoelectro, ви можете бути впевнені у відмінному результаті!


Для чого потрібна установка шумоізоляції?

Шумо-віброізоляція автомобіля дозволяє вирішити відразу кілька важливих завдань:

1. Підвищити рівень емоційного комфорту при переміщенні на авто. Зменшивши шум в салоні автомобіля, ви будете менше втомлюватися в дорозі. Відповідно, тривалі подорожі будуть більш комфортними і безпечними.


2. Підвищити якість звучання акустичної системи - ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою без сторонніх шумів.


3. Шумопоглинальні матеріали є прекрасними теплоизоляторами. У зимовий сезон в салоні авто стане тепліше, а в літній - прохолодніше.


4. Шумопоглинальні і віброізоляційні матеріали забезпечать кузову додаткову жорсткість.


Обробивши авто шумопоглинаючими матеріалами, ви зможете зменшити або повністю позбутися від сторонніх шумів двох видів:

- внутрішніх - звуків електродвигуна, вихлопної системи, звуки тертя пластикових деталей обробки салону.

- зовнішніх - шумів, що виникають від дорожнього полотна, гулу коліс, від вітру і потоків повітря зустрічного автотранспорту, від дощу або граду, що тарабанять по корпусу, і т.д.


Усунувши шуми і вібрації, ви зможете отримати максимальне задоволення від процесу водіння.


Повна і часткова шумоізоляція авто

У нашому установчому центрі можна виконати повну або часткову шумоізоляцію автомобіля. Ми проводимо противошумной обробку наступних ділянок:

шумо- віброізоляція статі;

шумо- віброізоляція дверей;

шумо- віброізоляція стелі;

шумо- віброізоляція панелі приладів;

шумо- віброізоляція багажника і капота.

Шумоізоляція дверей істотно знижує зовнішній шум від дороги і покращує якість звуку аудіосистеми. Фахівці нашого центру зі встановлення ГБО особливу увагу приділяють деталям механізмів замків і склопідйомників, які видають дзвінкі і брязкати звуки.


Пол салону - необхідно ізолювати від шуму дороги, дрібних каменів і гравію. Щоб впоратися з цим завданням, майстри Автоелектро покривають підлогу матеріалом, що поглинає вібрації метала.


Приладова панель - дуже відповідальна і трудомістка зона. На панелі приладів розміщується безліч елементів, які з часом починають розбовтуватися і поскрипувати. Шумоізоляція цієї ділянки потрібна для того, щоб позбавити водія від неприємних скрипучих звуків. Для цього ми розбираємо торпеду, видаляємо старий поролон, встановлений виробником, і приклеюємо на стики в панелі приладів самоклеючі стрічки на тканинній основі.


Багажне відділення часто стає «притулком» для сабвуфера. Щоб він коректно працював, багажник повинен бути попередньо підготовлений. Його ізолюють від шумів щоб звук чітко передавався в салон і не спотворюється через шумових перешкод. Для цього стінки багажного відділення проклеюють тонким шаром спеціального покриття.


Шумоізоляція стелі - завдання не першорядна, так як дах не є джерелом сильних шумів. Покривши дах ізоляційним матеріалом, ви позбудетеся від звуків крапель дощу і граду, і трохи зменшіть шум дороги.


Повний захист від шумів - це також боротьба з вібраціями. Щоб максимально позбавитися від докучливих звуків і вібрацій, рекомендуємо провести діагностику авто, і перевірити, наскільки коректно працюють вузли КПП, двигуна і підвіски. Ремонт несправних елементів істотно підвищить рівень комфорту водія.

Етапи проведення робіт по ізоляції авто від шумів і вібрацій

В установчому центрі Autoelectro установка шумопоглинаючих матеріалів відбувається в кілька етапів:

1. Фахівці акуратно розбирають салон авто: прибирають крісла, знімають внутрішню обшивку, демонтують заводське изолирующее покриття авто (якщо є).


2. Очищають, ретельно знежирюють і висушують все поверхні.


3. Виготовляють лекала, що відповідають формам елементів, які будуть покриватися ізолюючим матеріалом.


4. Вирізують за лекалами викрійки з шумо- і виброизоляторов.


5. Обробляють металеві елементи спеціальною речовиною, що захищає від корозії, а пластикові деталі - антіскріпним складом.


6. Наклеюють віброізолятор, потім - шумоїзолірующий матеріал.


7. Встановлюють на місце обшивку і крісла.


Переваги встановлення ГБО Автоелектро

Деякі автолюбителі вирішуються провести роботи по ізоляції авто самостійно. Але не у всіх водіїв є відповідні знання і досвід, щоб успішно впоратися з таким завданням. Щоб розібрати, а потім зібрати автосалон, будуть потрібні певні навички. Тому ми рекомендуємо довірити цю задачу професіоналам.


Чому ми впораємося з ізоляцією авто від шуму і вібрацій краще за інших:

1. В нашій команді - майстри з великим досвідом роботи. Ми вже багато років робимо професійну ізоляцію іноземних і вітчизняних авто від шумів.


2. У нас є необхідні для роботи спеціалізовані інструменти, завдяки яким ви виконаємо роботи по демонтажу та монтажу салону не залишивши жодної подряпини на оббивці, приладовій панелі і сидіннях.


3. Використовуємо найсучасніші та ефективні шумоізолюючі матеріали, що мінімально обтяжують авто.


4. Працюємо сумлінно і акуратно, приділяючи увагу найменших деталей.


5. У нашому салоні можна замовити повну або часткову ізоляцію автомобіля від шумів.


6. Робочий процес налагоджений до автоматизму, завдяки чому справляємося із завданням в мінімальні терміни.


7. Гарантуємо:


- істотне зниження рівня шуму в автосалоні;


- збереження дилерської гарантії на авто;


- відсутність найменших слідів монтажних робіт;


- дотримання технології обклеювання.


Хочете замовити професійну шумо-і віброізоляцію автомобіля в Києві? Наберіть нас за вказаною на сайті номером телефону, або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку.