МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Безпека для автомобіля з Dialog кодом

  • 18 February 2015 22:44:29

У наш непростий і неспокійний час кожен автовласник замислюється про те, як максимально убезпечити свій автомобіль від посягання як звичайних хуліганів, так і більш професійних автовикрадачів. На ринку України представлений величезний вибір різних електронних і механічних систем охорони авто. І кожен виробник заявляє про те, що його пристрій краще і надійніше будь-якого іншого захистить Ваш транспортний засіб від злому і псування, але чи так це насправді? Було дуже багато розмов і міркувань з приводу надійності різних Автосистем і всі фахівці зійшлися на думці, що на сьогоднішній день найнадійніші Системи охорони це автосигналізації які мають Dialog код.


Що таке Dialog? Це 128 - бітна система шифрування сигналу яка широко використовується в банківській системі. Що він дає? Перше і найголовніше - це надійний захист від електронного злому, оскільки система не піддається розкриттю так званими «кодграберамі», які так популярні серед автовикрадачів, і другий момент - це плаваюча частота спілкування брелока з блоком управління, який дозволяє навіть при великому скупченні автомобілів на парковках завжди спокійно і з першого разу поставити або зняти автомобіль з охорони, що найчастіше не можна зробити на дешевих сигнализациях в яких доводиться натискати по кілька, а то і більше разів на кнопку постановки а автомобіля на охорону, а потім також безперешкодно зняти з охорони.


Тепер переходимо до найцікавішого, які ж системи мають дійсно наявність dialog коду, а не тільки його назви на коробці. Отже, на сьогоднішній день повноцінний dialog має дві системи - це StarLine і Pandora. Ці дві системи мають однакову надійність захисту автомобіля, але за своїм відрізняються комплектаціями. Pandora має вже готовий комплекс захисту який може включати в себе іммобілайзер і радіо реле блокування, відповідно такі системи стоять дорожче. Що стосується автосигналізацій StarLine, вони мають більш низьку вартість і надалі можуть доукомплектовуватись будь-якими додатковими датчиками і модулями. Це дозволяє побудувати максимальну систему охорони і згодом доукомплектувати її так, як Ви хочете і виходячи з Ваших фінансових можливостей. Але при цьому якщо Ви встановите самий бюджетну модель Pandora або StarLine, Ви однозначно отримаєте якісну і 100% захист від злому і викрадення Вашого улюбленого коня.


І ще один важливий фактор, практично всі системи Pandora і StarLine мають вже вбудований в блок трехосевой датчик: удару, нахилу і переміщення, що дозволяє домогтися максимального захисту автомобіля. Сигналізації цих торгових марок мають повну гарантію 36 місяців, якісну професійну технічну підтримку в яку Ви завжди можете звернутися з будь-якими питаннями по роботі системи і отримати професійні відповіді на Ваше питання.

 
Рекомендуємо