МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Огляд недорогого і якісного ксенону

  • 03 February 2015 17:40:16

Компанія AutoElectro пропонує короткий огляд ксенону в середній і нижче середнього категорії. В наші важкі часи, коли грошей небагато, але є необхідність поліпшити світ свого автомобіля, люди шукають найбільш оптимальні рішення. До того ж через різке зростання долара, коли валюту ніде не можна купити, покупка потрібного товару вважається хорошим вкладенням.


Найкращим по світу і дорогим з нашого списку є новий комплект ксенону від Mlux Simple. Головною відмінністю від класичного комплекту Млюкс є блоки розпалювання малого розміру Slim, що робить установку ксенону зручною і можливої ​​на малі автомобілі, мотоцикли і т.д. У ньому відсутня система Can-Bus, тобто можна встановити на автомобілі без контролю помилки несправності лампи. З одного боку - це погано для таких автомобілів, тому що потрібно купувати додаткові обманки, але це дуже вигідно більшості власників автомобілів, в яких контролер не потрібен. Гарантія на баласти зберігається 2 роки.


У комплект ксенону Mlux Simple входить два баласту Slim, дві лампи і два світлодіода в габарити. Вартість складає 1235 грн. Комплект поставляється в гарній червоній коробці.


Дешевший ксенон Michi теж комплектуються баластами без вбудованого CAN BUS і з гарантією на 2 роки. Але на відміну від Млюкс баласти тут звичайні, не Slim. Комплект також поставляється в красивій коробці, з інструкцією російською та українською мовою, без світлодіодів. Вартість повного комплекту ксенону Michi 908 грн.


Далі в нашому огляді представлений комплект ксенону Acumen. У цьому ксеноні блоки розпалювання Mitsumi розміром Slim з гарантією 1 рік. Це недорогий і якісний ксенон який встановлюється на автомобілі А класу і мотоцикли, в яких немає системи контролю несправності лампи. Вартість повного комплекту Acumen 865 грн.


Найдешевший ксенон в нашому списку має назву Fantom. У нього звичайні баласти і лампи, і не дивлячись на досить низьку ціну, свою основну функцію освітлення він виконує дуже добре. Головна його перевага - це надійна робота, хороший світло і невелика ціна. Це ідеальний ксенон для Ланоса. Гарантія на комплект Fantom 1 рік, ціна 565 грн.