МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Мультимедійні системи Gazer на операційній системі Android вже в продажу!

  • 13 June 2014 12:56:41

Шановні друзі!Магнітола на Android Gazer Ми раді повідомити Вам, що в продаж надійшли нові штатні головні пристрої від компанії Gazer на базі операційної системи Android з потужним процесором Freescale з робочою частотою 800 МГц і DSP звуковим процесором Philips класу Hi-Fi який своїм звучанням може здивувати навіть найвибагливіших меломанів. Купити автомагнітолу на Android Ви можете в нашому інтернет магазині.


Мультимедійна система Gazer - це музичний центр, бортовий комп'ютер і продуктивний планшет в салоні Вашого автомобіля. Найпопулярніша у світі операційна система Android, потужні апаратні рішення, передові технології бездротового зв'язку і необмежені можливості для розваг - це тільки частина переваг, зібраних в автомобільній мультимедійній системі Gazer.


Мультимедійна система Gazer створена як потужне рішення для самих високопродуктивних завдань. Процесор Free-scale з робочою частотою 800 МГц, DSP звуковий процесор Philips класу Hi-Fi, а також HD апаратний відеодекодер і 3D апаратне прискорення - таке поєднання перевершить очікування навіть найвимогливіших користувачів. Швидке завантаження веб-сторінок, ефективна промальовування тривимірних об'єктів в 3D картах, висока якість HD відео без затримок, чудовий звук і стабільна робота в складних температурних умовах - оціните всі переваги використання Вашого автомобільного мультимедійного центру.


Використання найпопулярнішою в світі операційної системи Android дозволить зробити кожну поїздку цікавою і насиченою. Сотні тисяч додатків від Google Play Market, найкращі можливості для гнучкого налаштування і простота використання - відкрийте для себе всі можливості Android у власному мультимедійному центрі. Легко підключайтеся до Інтернет - всього один раз здійсните зручність настройки і процес підключення до глобальної мережі в подальшому буде повністю автоматизованим. Використовуйте USB 2G / 3G модем - просто підключіть його до USB роз'єму мультимедійної системи, і через кілька секунд підключення до мережі Інтернет відбудеться автоматично без будь-яких налаштувань. Також Ви можете використовувати Ваш смартфон для підключення мультимедійної системи до мережі Інтернет - підключіть USB WiFi адаптер (поставляється в комплекті) до системи і включіть загальний доступ до Інтернету на Вашому смартфоні.


При підключенні до мережі Інтернет Вам завжди будуть доступні найактуальніші версії основного програмного забезпечення і додатків без будь-яких додаткових дій з Вашого боку. Завдяки підтримці технології поновлення OTA (Over The Air) пошук доступних оновлень ПО відбуватиметься в автоматичному режимі, а установка - одним натисканням кнопки. При цьому, після оновлення основного ПО всі налаштування системи, включаючи облікового запису Google і встановлені додатки, збережуться.


Якість звуку в мультимедійній системі Gazer по достоїнству оцінять навіть самі спокушені меломани, а можливості для його налаштування просто приголомшують:


- 9-ти смуговий еквалайзер з 9-ю встановленими режимами, в кожному з яких доступний власний набір регульованих частот, для настройки виняткової якості звучання під будь-який жанр музики;


- функція «Кросовер» з трьома фільтрами частот для кожної групи динаміків, а також фільтр низьких частот для сабвуфера. У кожному фільтрі доступна регулювання рівня і точна настройка частоти зрізу для досягнення зачаровує глибини і чистоти звуку;


- настройка затримки часу по каналах для кожного окремого пасажира в автомобілі або для декількох пасажирів. Це дозволяє створити бездоганну звукову сцену в салоні авто з неймовірно реалістичним стереоефектом. При цьому, мультимедійний центр Gazer підтримує всі популярні музичні формати (MP3, M4A, WAV, FLAC, APE і багато ін.), А звукові настройки застосовуються абсолютно на всі джерела аудіо в системі - DVD, радіо, музичні програвачі та інші додатки Android, AUX вхід, навігаційна система і інші програми.


На окрему увагу заслуговують особливості прийому та можливості використання радіо в мультимедійній системі Gazer. Сучасний радіочіпи Philips, професійна настройка приймача, а також його адаптація під реальні умови радіопередачі в Україні - все це дозволило забезпечити виняткову якість прийому радіочастот. Створюйте власний список улюблених радіостанцій на більш ніж 200 кнопках пам'яті, робите пошук цікавих радіопрограммс функцією почергового прослуховування станцій, а також скористайтеся безліччю інших додаткових налаштувань для максимального комфорту при прослуховуванні радіо.

Залишайтеся завжди на зв'язку, не відволікаючись від водіння, з використанням бездротової гарнітури в режимі Hands-Free. Після створення пари мобільного пристрою з мультимедійним центром по зв'язку Bluetooth Ви зможете завантажувати телефонну книгу і журнал викликів на мультимедійну систему, здійснювати вхідні та вихідні дзвінки, а також прослуховувати потокове аудіо з вашого телефону в салоні авто. Після першого з'єднання з телефоном мультимедійний центр буде автоматично підключатися до нього при кожному запуску системи.


Ви завжди можете розширити функціональність мультимедійної системи Gazer за допомогою підключення різних зовнішніх пристроїв, таких як карти пам'яті формату microSDHC / SDHC об'ємом до 32GB, цифровий телевізійний ресивер DVB-T / DVB-T2, зовнішній аналоговий аудіо- або відеоджерелами, відеокамера заднього виду і багато інше. Завдяки USB роз'ємів на передній (в залежності від моделі) і задній панелях до мультимедійної системи можливо підключити будь-який USB пристрій, а використання опционального USB розгалужувачі (USB-hub) дозволить підключати кілька USB пристроїв одночасно. Слухайте музику і переглядайте відео зі свого мобільного пристрою Apple iPhone / iPod на дисплеї мультимедійної системи Gazer, використовуючи опціональний кабель підключення і встановлений додаток Apple Player.


Крім цього, мультимедійна система Gazer повністю сумісна з автомобільними відеореєстраторами Gazer H714, Gazer F720 і відеокамерами заднього виду Gazer. Оцініть унікальні переваги використання відеокамери заднього виду з мультимедійним центром Gazer. Вам не потрібно чекати повного завантаження системи - зображення з відеокамери надходить на мультимедійний екран в лічені секунди після запуску двигуна при включенні задньої передачі.


Кожна модель мультимедійної системи Gazer розроблена для конкретного автомобіля або модельного ряду авто. Система підтримує автоматичну зв'язок з бортовим комп'ютером авто, з можливістю ручного налаштування параметрів. При підключенні мультимедійного центру до CAN шині через спеціальний модуль, управління системою здійснюється бортовим комп'ютером автомобіля з підтримкою всіх функцій, доступних в CAN шині.