МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Новинка - галогенні лампи Philips X-treme Vision G-force для головного світла! Скоро у продажі

  • 21 April 2019 19:50:58

Ключовою особливістю нових галогенок від Philips є їх підвищена стійкість до впливу вібрацій аж до значень 10g. Висока яскравість нових ламп також не викликає сумнівів і перевершує аналогічні продукти, якщо перейти до цифр, то в підсумку лампи серії X-treme Vision G-force забезпечують до 130% кращу видимість.

Завдяки застосуванню нових патентованих розробок, серед яких є градиентное покриття скляної колби, вдалося досягти колірної температури випромінюваного світ 3500 К. На відміну від звичного світу галогенних ламп, лампи G-force мають яскравий білий світловий потік, який допомагає знизити втому очей водія в нічний час , а також набагато раніше розгледіти і зреагувати на несподівану перешкоду на дорозі.

Ряд конструктивних і технологічних нововведень, серед яких оптимізація геометрії нитки напруження, закачування всередину колби газової суміші високого тиску (до 13 бар) і традиційне виготовлення колби з кварцового скла, що володіє властивостями ультрафіолетового фільтра - можна назвати галогенні лампи Philips X-treme Vision G-force знаковим і інноваційним продуктом на ринку автосвета.

2018 рік не пройшов для компанії Philips, оскільки висока якість і споживчі якості їх автомобільних ламп були відзначені відразу двома нагородами від різних видань Європи. Журнал Auto Bild (Німеччина) вибрав переможцем лампи Philips Vision за результатами проведення групового тесту, а журнал Auto Expres (Англія) дав нагороду «Краща покупка» для ламп Philips Racing Vision.

 
Рекомендуємо