breadcrumbs_revolution_theme
  • 17 July 2017 22:46:40

У наш інсталяційний центр звернувся клієнт на автомобілі Hyundai i30 з проханням поліпшити головне світло. Найкращим варіантом, що не вимагає кардинальних змін конструкції оптики, виявилася установка в штатні галогенні лінзи світлодіодних ламп Philips 12985BWX2 X-treme Ultinon LED для цоколя H7, які можна придбати на сайті autoelectro.ua.


Після установки однієї з світлодіодних ламп Philips 12985BWX2 ми виконали виміри характеристик світла, для порівняння галогенною і світлодіодним ламп. У клієнта до заміни в головному світлі були встановлені галогенні лампи Philips H7 X-tremeVision + 130%.При порівнянні галогенною і світлодіодної лампи явно видно як галоген желтит, оскільки його колірна температура набагато нижче, ніж у світлодіодної лампи.Результати декількох вимірів характеристик галогенною лампи на аналізаторі якості освітлення UPRtek:Результати декількох вимірів характеристик світлодіодної лампи на аналізаторі якості освітлення UPRtek:За отриманими даними видно відчутне збільшення освітленості приблизно в два рази.


Фото підсумкового результату після установки:У клієнта раніше були встановлені в протитуманні фари світлодіодні лампи Philips H11 X-treme Ultinon LED Fog. Таким чином досягнуто ідеальне поєднання за колірною температурі двох джерел світла: головного світла і ВТФ.Відео огляд виконаної роботи: