МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Що таке GSM сигналізація?

  • 30 January 2017 13:17:40

Автомобільна сигналізація давно стала найпопулярнішим пристроєм, який зберігає безпеку і збереження вашого автомобіля. Просунуті водії постійно турбуються про вдосконалення охорони і стежать за новими технологіями. В даний час затребувана нова, покращена GSM сигналізація, яка при правильному виборі і установці принесе масу переваг.


Автосигналізація Pandora DXL 3945 Pro без сирени

Наскільки надійна GSM сигналізація?


Будь-яку систему можна розкрити інший електронною системою - це незаперечний факт, який підтверджує те, що звичайна сигналізація вже не є відмінною гарантією безпеки вашого автомобіля. Технології не стоять на місці. Зберегти дорогу та престижну модель машини допоможе поліпшена GSM сигналізація. Вона здатна не тільки охороняти авто, але і стежити за його місцем розташування в режимі реального часу. У разі виникнення проблем ця розумна захист сповістить господаря про небажаних змінах на брелок або телефон.

Системи сигналізації складається із спеціального блоку і різних датчиків охорони. Купуючи цей пристрій, ви отримуєте спеціальний брелок, що є ознакою типовою сигналізаційної системи.

Пристрій має свою особливу класифікацію за різними ознаками. Керуючись ними, ви зможете підібрати ідеальний для себе варіант охорони.Ціна. Дешеві варіанти дуже привабливі, але найчастіше це просто звичайна автосигналізація. Штатний набір більш просунутого варіанту буде коштувати дорожче.

Інформацірованіе власника авто. Існують різні варіанти, наприклад, повідомлення на телефон або ж автодозвон. Бувають комбіновані типи в одному пристрої, що дуже зручно.

Програмування GSM сигналізації - найважливіший аспект правильної роботи пристрою.

Тип харчування всієї системи. Найчастіше це стандартне джерело 12В. Новітні системи обладнані автономним живленням, яке працює автоматично.

функціональність пристрою

Величезна популярність GSM сигналізації цілком заслужена, адже через прогресу технологій вона має великий функціонал. Крім охорони, пристрій порадує Автосигналізація StarLine A93 GSM

власника безліччю зручних бонусів, які забезпечать максимальний комфорт експлуатації. Якими додатковими можливостями володіє сигналізація:


може виконувати роботу прослуховувального пристрою в салоні авто;

система відмінно тримає під контролем рівень палива, швидкість;

якщо правильно налаштувати датчики руху, пристрій зможе попередити свого власника навіть про спроби зняття колеса з авто;

запустити дистанційно двигун для прогріву за допомогою пульта - це вже стало реальністю.

На сьогоднішній день серед охоронних технологій GSM сигналізація займає одне з лідируючих позицій. Різноманітність виробників, цінової політики та можливостей допоможуть вам підібрати ідеальний для себе і свого автомобіля варіант пристрою.Інші статті:


Як убезпечити автомобіль від викрадення

Як вибрати автосигналізацію

GPS маяки і трекери