МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Штатні магнітоли MyDean

  • 07 may 2014 13:48:00

Штатна магнітола MyDean «MyDean» (переклад з корейської - «Моя Душа») - це: Південно-корейський бренд (сертифікат відповідності надається) автомобільної електроніки комфорту. Збірка гаджетів відбувається на власному заводі «MyDean», в Гонг Конгу (Китай) з японських комплектуючих частин. У другій половині 2012 року штатні головні пристрої випускаються з доробками, удосконаленнями і додатковими опціями на нові моделі автомобілів багатьох світових брендів 2012 і 2013 років випуску. Зокрема Volvo, Cadillac, Range Rover.

Штатний головний пристрій MyDeanОсобенностямі конструкції штатних головних пристроїв «MyDean» є міцний металевий корпус,

виконаний на основі японського заліза і литий алюмінієвий радіатор на задній частині ШГУ. Для поліпшеного тепловідведення головні пристрої оснащені активною системою охолодження за допомогою кулера.

Якісний пластик оброблений УФ-стабілізацією, процесом введення спеціальних добавок - ультра фіолетових стабілізаторів, з метою підвищення стійкості до УФ-променів і поліпшення його експлуатаційних властивостей і підвищення довговічності (гальмування старіння).

Штатний головний пристрій MyDean

Раніше обумовлені, противідблискуючі, що не дряпаються, ємнісні, сенсорні дисплеї «SAMSUNG» (Південна Корея) відрізняються якістю зображення і, після правильного налаштування, дуже радують око, як дитині, так і самому запеклому киноману.

Характеристики штатної магнітоли MyDeanХарактерістікі штатної магнітоли MyDean

Два процесора відрізняються своєю швидкодією, ARM9 - навігація і ARM Cortex - мультимедіа, останні комплектуються з iPhone 5 від «Apple». Середина пристрою відрізняється своєю модульною архітектурою, кожна функція реалізована апаратним способом.

Характеристики штатної магнітоли характеристики штатного головного пристрою

Серед інших елементів слід відзначити:

24х-бітний звуковий ЦАП (центрально-аналоговий перетворювач).

високоякісний потужний підсилювач звуку «TOSHIBA» (Японія), 4 канали по 45Вт, низький рівень шуму, і найкраще придушення між каналами.

характеристики штатної магнітоли MyDean

двох діапазонний (гібридний) супутниковий приймач GPS (США) і GLONASS (Росія), можлива робота як окремо, так і спільно (GPS + GLONASS), що покращує точність позиціонування і збільшує чутливість, особливо в великих містах, у віддалених районах, на складних рельєфах і в екстремальних автоперегонах.

в комплекті йдуть дві ліцензійні навігаційні програми «Navitel» і «iGO», додатково клієнт отримує персональні ключі доступу до всіх оновлень програм і навігаційних карт через інтернет і можливість установки і використання будь-якої додаткової навігаційної програми і карт будь-яких країн на всій земній континенті.

Навітел на штатній магнітолі MyDean IGO на штатній магнітолі MyDean

ергономічне російськомовне графічне оригінальне меню «MyDean»

Штатна магнітола MyDean

додаткове меню з набором корисних програм і опцій, яке надається безкоштовно. Відео цього меню можна переглянути на YouTube під назвою «MyDeanEXTREME», знятого на прикладі нового гаджета «MyDean 7206» для автомобіля Mitsubishi Outlander 2012 випуску.

меню ШАТНИЙ головного пристрою MyDean

читання дисків CD / DVD / USB / Micro SD, функції управління DVD меню і програванням, швидкий перехід, прокрутка, перемотування, з підтримкою великої кількості мультимедіа форматів DVD / VCD / CD / CD-R / MP3 / MPEG4 / WMA / JPEG і вбудований віртуальний CD-чейнджер на 5 дисків.

TV тюнер (аналоговий) з можливістю встановлення додаткового активної антени і цифрового TV тюнера «MyDean» (антена в комплекті) для нового формату телемовлення DVB-T2 (опціонально).

Цифровий ТВ тюнер на штатній магнітолі MyDean Цифровий ТВ тюнер на штатній магнітолі MyDean

спільна робота навігації і мультимедіа, швидке переключення між режимами навігації і мультимедіа, або висновок відео на додатковий монітор, підтримується режим PIP картинка в картинці.

вбудований Bluetooth інтерфейс для гучного зв'язку і телефонних викликів з пам'яттю номерів.

Bluetooth на штатній магнітолі MyDean

підтримка штатних клавіш на кермі, можливість перепризначення і навчання під нові кнопки.

Додаткові опціональні можливості:

інтернет, підключення за допомогою USB 3G модема, SIM карта йде в комплекті з модемом (опціонально). Зверніть увагу, вихід в інтернет здійснюється тільки з модемами, які надає компанія «MyDean Україна».

підключення камер заднього виду і фронтального огляду «MyDean» (опціонально).

Google