МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Відмінні дзеркала-реєстратори за хорошою ціною

  • 19 September 2014 15:02:28

До нас в компанію надійшли нові дзеркала з монітором і з вбудованим відеореєстратором серії DVR-Mirror.


Дзеркала з моніторами і вбудованими реєстраторами не рідкість на нашому автомобільному ринку і вже кожен знає або хоча б чув про них. Тому не будемо зупинятися на особливостях пристрою дзеркал і принципи його роботи. Головною особливістю дзеркала DVR-Mirror є висока якість пластика і дзеркальна поверхня. Виявляється, ці базові характеристики далеко не в кожному дзеркалі з монітором знаходиться на хорошому рівні. Це стосується і топових версій дзеркал з ціною далеко за 3000 грн.


Крім дзеркальної поверхні і пластика ще одним головним плюсом дзеркала DVR-Mirror є ціна - вона на 10-20% нижче ніж у аналогів в Україні. Якщо розглядати технічні параметри, то вони на дуже високому рівні:


відео можна записувати з дозволом 1920x1080p, тобто можна буде детально розглянути всі навколишнє оточення і навіть номерні знаки.

збільшений кут огляду - 140 градусів (у інших дзеркал 120 градусів)

вертикальний і горизонтальний поворот камери (зазвичай або так чи так)

паркувальна розмітка регулюється

російськомовне меню

Гарантія 2 роки

Сам реєстратор обладнаний автоматичним регулюванням яскравості дисплея; G-сенсор; Одночасний запис з 2-х камер і т.д.


Варто окремо згадати про «серце» дзеркало, про його процесор. У моделях з дозволом запису 720p стоїть старий надійний Ambrella 2, а в уже в моделях з роздільною здатністю 1080p варто одним з найбільш технологічних і потужних процесорів Ambrella A7.


У комплектації до всіх версій дзеркалам-реєстраторам DVR Mirror T1 пульт дистанційного керування, кабелю, інструкція російською мовою, штатна ніжка для кріплення і звичайно дзеркало-монітор.