МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Бездротова камера заднього виду

  • 25 January 2017 21:34:01

Правильна парковка автомобіля - це практично ціла наука, і не тільки новачкам буває проблемно зручно паркуватися. Для зручності і комфорту водія сучасні технології створили безліч помічників, і одне з них - бездротова камера заднього виду. Яка ж модель ідеально підійде вашому автомобілю?

Будь-яка камера заднього виду вважається необхідною частиною всієї паркувальної системи. Вона так само включає в себе монітор (він може бути окремим або спеціально вбудованим), передавач, а також приймач радіосигналу. Паркувальні системи бувають найрізноманітніші, але найефективніші і корисні ті, де є спеціальна вбудована камера заднього виду. До її вибору потрібно підійти з особливою відповідальністю, тільки так можливо відчути всі її переваги.

Камера заднього виду Phantom CA 2307

Якою має бути якісна камера заднього виду?

Камера повинна бути стійкою до різних кліматичних і фізичних змін: скачки температури, волога, зайва сухість повітря не повинні впливати на стабільну роботу пристрою.

Вона повинна мати у своєму розпорядженні різними варіантами кріплення. Найпопулярніші місця - це бампер і номерний знак.

Відмінне пристрій повинен радувати власника яскравим і чітким зображенням завжди, в будь-який час.

Якісна камера повинна мати широким діапазоном різних можливостей: звуковий сигнал, наявність паркувальної розмітки і т.д.

Особливості роботи бездротових камер заднього виду

Як же передається сигнал? Це робиться двома універсальними способами. Якщо з'єднання кабельне, то сигнал проходить через контакти, які проведені від самої камери безпосередньо до монітора крізь салон авто. Такий пристрій має дуже незручну установку, адже доводиться знімати обшивку. Тому виробники придумали бездротове з'єднання, яке здійснюється через радіохвилі на відстані не більше 11 метрів.

Популярні види камер з бездротовим подключеніемКамера CRVC-153/1 Detachablel Chevrolet Epica, Cruze, Captiva, Aveo

Оригінальна камера: вона встановлюється в підсвітку номерного знака або ж в районі заднього бампера. Дуже проста в установці, але ставлять її як правило на автомобілі не нижче преміум-класу.

Врізне бездротова камера: її установка полягає в спеціальній «врізки» в отвір бампера. Зафіксована вона за допомогою засувок або спотора.

Універсальна: найдоступніше пристрій, який можна встановити абсолютно в будь-яке місце ззаду кузова: бамер, знак і т.д. Кріплять камеру на саморезах або скотчі, що дозволяє її знімати в будь-який час і ставити назад самостійно.

Зображення з будь-якої камери можна легко вивести на спеціальний монітор, або ж ваш улюблений навігатор. Підтримується функція виведення і на планшет зі смартфоном. Не забувайте про те, що доведеться підбирати пристрій в залежності від ваших особистих переваг виведення відео, щоб не довелося купувати безліч перехідників або зовсім змінювати всю систему підключення бездротової камери.

Інші статті:

Відеореєстратор з камерою заднього виду