МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Безпека дитини насамперед

  • 27 June 2014 13:08:32

Батьки завжди дбають про своїх дітей. Особливо це стосується дороги від будинку до школи і назад. Надійніше всього звичайно, коли мама або батько самі довозять своїх чад в школу або на який-небудь захід. Але що робити якщо немає можливості особисто супроводжувати дитину в школу або на яке-небудь дитячий захід. І це не кажучи про походи і шкільних поїздках за місто кудись на пікнік.


Вихід звичайно можна знайти завжди. Один з варіантів це постійно надзвонювати синові / дочці, а ще краще взяти телефони його / її класної керівниці, друзів. Так надходили мої батьки. Зараз є більш оптимальне рішення, яке дозволить вам стежити за перебуванням дитини і одночасно не турбувати його і його оточення.


Цим рішенням є маячки або трекери. Перші відправляють разові координати, в основному у вигляді смс-повідомлень, другі стежать за пересуванням постійно, в режимі реального часу. Маяки повністю автономні, невеликого розміру і можуть працювати до 3 років. Трекери зазвичай використовують зовнішнього джерела живлення та якщо є вбудовані батареї, то їх роботи зазвичай вистачає не більше, ніж на добу, рідше на 5 днів. Тобто трекери за визначенням найкраще використовувати в об'єкті, де є постійне джерело харчування: авто, мотоцикл, вантажівка, катер і т.д. Маячок відправляє разові сигнали з координатами і його можна покласти в рюкзак, в кишеню куртки, деякі люди ставлять маяки в велосипед. Тому все-таки кращим варіантом для стеження за об'єктом буде маяк.


В Україні є кілька видів і моделей маячків. Найбільш простими є маячок Маркер М60 і М15. Вони повністю автономні, мають розмір трохи більше сірникової коробки, герметичні, відправляють координати на телефон, достатні прості в установці та користуванні.


Дані моделі Ви можете придбати на сайті autoelectro.ua