МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Інструкція по установці 3М кріплення на відеореєстратори Gazer.

  • 24 may 2014 13:05:07

Інструкція по установці 3М кріплення на відеореєстратори Gazer.

Увага! Перед установкою знежирте поверхню лобового скла. Переконайтеся, що місце установки сухе і чисте. Не встановлюйте кріплення. На 3М скотчі при температурі нижче +5 С. Через низьку температуру повітря, а також великий перепад температур між салоном автомобіля і вулицею, 3М скотч втратить свої властивості і не дозволить надійно зафіксувати кріплення.

1. Відкрутіть гайку вакуумного кріплення і витягніть другий нижню і верхню частини кріплення.

2. З'єднайте нижню частину вакуумного кріплення з кріпленням на 3М скотчі.

3. Відкрутіть гайку вакуумного кріплення і витягніть другий нижню і верхню частини кріплення.

4. З'єднайте нижню частину вакуумного кріплення з кріпленням на 3М скотчі. Закріпіть обидві частини за допомогою гвинта і гайки, що йдуть в комплекті з 3М кріпленням. З'єднайте реєстратор з кріпленням на 3М скотчі, закрутивши його на різьбі по годинниковою стрілкою. Закрутіть контргайку для фіксації реєстратора.

5. Перед установкою приміряйте точно положення реєстратора на лобовому склі. Обведіть місце кріплення маркером. Пам'ятайте, що після установки кріплення на лобове скло, Ви не зможете змінювати горизонтальне положення реєстратора (вправо-вліво), зміна положення буде доступно тільки по вертикалі (вгору-вниз).

6. Переконайтеся, що Ви встановлюєте реєстратор у зручний для зняття положення. Для цього зафіксуйте кріплення таким чином, щоб інші предмети не заважали знімати реєстратор з лобового скла.

7. Приклейте 3М скотч на кріплення, знявши захисну плівку тільки з одного боку 3М скотча.

8. Ще раз переконаєтеся в правильному виборі місця кріплення на лобовому склі.

9. Вимкнути другу захисну плівку з 3М скотча.

10. Зафіксуйте реєстратор на 3М кріпленні на лобовому склі автомобіля в попередньо обраному місці.

11. Для зняття кріплення на 3М скотчі з лобового скла автомобіля скористайтеся лінійкою або банківською картою, акуратно просмикуючи її між кріпленням і лобовим склом.

Примітка: в комплекті з кріпленням можуть йти як 4 вузькі смуги 3М скотча, так і одна широка цільна смуга. Встановлюючи кріплення широкій смузі 3М скотча, також дотримуйтесь інструкцій, описаним вище.