МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Новий пристрій від Starline

  • 01 September 2014 16:18:29

В середині літа вийшла новинка від компанії Starline - універсальний модуль BP-05, за допомогою якого можна встановити автозапуск, на автомобілі де вже є штатний іммобілайзер. При звичайному запуску двигуна іммобілайзер відправляє запит на отримання код ключа, який у кожного абсолютно індивідуальний. Так відбувається упізнання власника авто, але при такому способі верифікації двигун вже неможливо запустити дистанційно. Саме тому використовують спеціальні обхідники іммобілайзер за допомогою якого сигнал безпосередньо відправляється з брелка автосигналізації автомобіля.


Новинка від Starline - модуль обходу BP-05 управляється командами від основної сигналізації і передає коди запуску безпосередньо на автомобіль. Однією з особливостей модулів є його універсальність: він працює як зі звичайними, так з активними ключами Smart Key - для їх харчування вже є блок живлення, який невразливий до імпульсних перешкод і перевантажень. Для цього потрібно «зашити» дублікат ключа в модуль, виконати кілька кроків по підключенню і заховати в автомобілі. А якщо є безключевого доступ, тоді установка модуля стає значно простіше.


Під час бездіяльності автозапуску іммобілайзер працює в своєму штатному режимі.

 
Notice: Undefined variable: remarketing_status in /var/www/www-root/data/www/autoelectro.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/luxshop/template/common/footer.tpl on line 521