МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Як захищає Philips свої лампи

  • 02 September 2014 09:48:48

Компанія з Ейндховена продовжує масовану програму по боротьбі з підробленими та контрабандним виробництвом і продажем ксенонових ламп по всьому світу.

Одним із способів боротьби стала оновлена ​​упаковка для модельного ряду ламп: Vision, X-tremeVision і BlueVision ultra. На ній з'явиться Сертифікат автентичності (СОА), над створенням якого працювали фахівці найвищого рівня. На спеціалізованому стікері розміщена інформація у вигляді голограми, на якій написаний спеціалізований номер за допомогою якого можна перевірити справжність лампи на сайті е www.philips.com/original. Для більшої зручності поруч розміщений QR код з посиланням на цей сайт.

Освітлення є однією з найбільш важливих деталей автомобіля, має пряме відношення до безпеки водія, його пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Саме тому це частина автомобільного «тіла» (можна назвати їх очима) потребує відповідального підходу.

Головне знати, що неякісна лампа - зазвичай це китайська підробка, тому що відсоток рекламацій в оригінальному Phillips вкрай низький (менше 0,01%), може привести до перегорання блоку розпалювання, запітніння фари, короткого замикання, що може привести до виходу з ладу всієї електричної системи автомобіля.