МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Огляд систем вбудованих ДГЗ від компанії ProBright

  • 22 February 2018 19:28:17

Системи вбудованих в фару ДГЗ стали візитною карткою ProBRIGHT.

Це набори для доустановки в штатну оптику додаткових функцій, як мінімум ДГЗ зі збереженням заводського функціоналу штатного світлового приладу, а як максимум до п'яти нових режимів роботи.
Давайте докладніше розглянемо кожну із запропонованих систем вбудованих денних ходових вогнів.


ALPHA (Альфа)


це комплект ДГЗ, який додає функції світлової сигналізації, спалах "Маяк" і ввічливий світло до ваших штатним габаритних вогнів.

TDRL Proxima (Проксима)


комплект поворотников, на 20% яскравіше попередніх поколінь, автоматично включається при запуску двигуна і додає режими денних ходових вогнів і габаритів.

TDRL Pulsar (Пульсар)


топовий комплект для модернізації штатної оптики автомобіля. Багатофункціональна система, що дозволяє дооснастити автомобіль Денними Ходовими Вогнями, світловим сигналом "Маяк +", що доповнює миготіння дальнім світлом і світловою сигналізацією сос стробоскоп-ефектом.

SIRIUS (Сіріус)


комплект ДГЗ / Маяк + / Світлова Сигналізація для вбудовування в ВТФ, під цоколі H11 / H8 / HB4. Щоб не засліплювати зустрічних водіїв в темну пору доби має режим габаритних вогнів.Крім систем для ДГЗ компанія ProBright також виробляє спеціальні світлодіодні модулі.


TRL COMET (комета)


це комплект для модернізації задніх ліхтарів, поєднує яскраві світлодіодні поворотники і надяскравих підсвічування заднього ходу з вражаючим світловим потоком в 1390 люмен. Крім того, автомобіль оснащений даною системою може подавати світлові сигнали назад.

RL TAU (Тау)


модуль для підсвічування заднього ходу. Дуже яскраві, встановлюються замість патронів ламп W16W і W21W, без доробок і припасувань. Моментально включаються на повну потужність і забезпечують безпеку під час руху заднім ходом завдяки яскравості в 1390 люмен і вбудованої інтелектуальної захисту від перегріву.

RL OMEGA (Омега)


Яскравий лампа для заднього ходу під цоколь P21W, зроблена спеціально для європейських автомобілів, де всі лампи в ліхтарі встановлюються в загальну касету. Суперкомпактна, має вбудований захист від перегріву, всі електронні компоненти вбудовані всередині корпусу лампи.

FL


спеціальні світлодіодні модулі для протитуманних фар під цоколі H11 / H8 / H16 / HB3 / HB4. Відрізняються особливою лінзою, яка створює горизонтальний "протитуманний" пучок без використання відбивача фари.Також в асортименті ProBright є модулі SDRL, які призначені для ретрофіта штатних ДГЗ.


SDRL UNIVERSAL


комплект з пари модулів, для заміни стандартних лампочок типу W21W, P21W або W21 / 5W, P21 / 5W. Працюють в режимах ДГЗ / габарит, мають холодним білим світлом і вдвічі більшою яскравістю.

SDRL ASTRA J


особливе виконання модулів для ретрофіта штатних ДГЗ в Opel Astra О і Opel Insignia. Не викликають помилку контролю справності ламп. Яскраво і соковито заливають світлом секції в фарах, як в режимі габаритного вогню, так і в режимі ДГЗ.

SDRL VAG


комплект модулів спеціально для автомобілів Audi, VW, Skoda, Seat, дозволяють поліпшити зовнішній вигляд автомобіля і його помітність на дорозі. нові модулі яскравіше штатних ламп розжарювання і світять благородним білим світлом без жовтого відтінку.

SDRL BMW


це модулі для підсвічування штатних кілець для BMW X5 і X6 (E70 і E71). встановлюються без розбору фар і навіть без зняття їх з автомобіля. Унікальною особливістю даних модулів є їх оптична система, що дозволяє рівномірно засвітити обидва кільця "ангельських очей", і їх потужність, що дозволяє перетворити декоративний елемент в повноцінні ДГЗ.

 
Рекомендуємо
Notice: Undefined variable: remarketing_status in /var/www/www-root/data/www/autoelectro.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/luxshop/template/common/footer.tpl on line 521