МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Підкресліть стиль яскравими світлодіодними сигнальними вогнями!

  • 12 February 2018 18:46:19

Якщо ви хочете щоб автомобіль стильно виглядав в загальному потоці на дорозі, використовуйте світлодіодні лампи в освітленні. Світлодіодне освітлення Ultinon компанії Philips володіє високою яскравістю і привабливим весняним видом, що дозволить вам інформувати інших учасників руху стильно і безпечно.

оновлений стиль

• Заміна освітлення дозволить оновити ваш стиль

Зовнішнє освітлення на світлодіодах помітно яскравіше

• Яскраве сигнальне освітлення забезпечує більшу безпеку

• Швидко стоп-сигнали підвищують безпеку при різкому гальмуванні

Великий термін служби світлодіодних ламп

• Надійне і довговічне світлодіодне освітлення з терміном служби: до 8 років

Відмінне розсіювання світлового потоку

Гарне розподіл світлового потоку підвищує оглядовість для вас та інших учасників дорожнього руху

Відмінна якість продукції Philips

• Автомобільне освітлення компанії Philips володіє найвищим рівнем якості

• Проста установка і сумісність з великою кількістю моделей автомобілів

Ключові характеристики

Яскраве освітлення підвищує помітність автомобіля

Позначення сигналами планованого руху вашого транспортного засобу - життєво важливо для вашої безпеки. Щоб уникнути зіткнень, іншим людям необхідно розуміти ваші наміри. Яскраве сигнальне освітлення гарантує, що вас побачать і таким чином підвищить вашу безпеку. Незалежно від того, даєте ви задній хід, перестріваетесь або зупиняєтеся, світлодіодні сигнальні лампи Ultinon від компанії Philips забезпечать необхідну ефективність, надавши іншим водіям додатковий час для того, щоб зреагувати на ваше рух.

Оновлений стиль сигнального освітлення

Незважаючи на те, що головною метою зовнішнього освітлення є підвищення видимості - для вас і інших водіїв - немає жодної причини, по якій це заважало б вашому автомобілю добре виглядати. Якщо ви хотіли б оновити свій стиль, непокупая новий автомобіль, заміна зовнішнього освітлення світлодіодним - це самі правильні інвестиції в ваш автомобіль. Оновлення зовнішнє освітлення більш інтенсивними червоними стоп-сигналами, яскравими бурштиновими сигналами поворотів і яркобелим світлом для заднього ходу. Ваш автомобіль - це відображення вас, і вашого стилю завдяки зовнішньому світлодіодному освітленню від компанії Philips!

Гарне розподіл світлового потоку

Лінійка зовнішнього світлодіодного освітлення компанії Philips розроблена для більш продуманого розподілу світлового потоку, що забезпечує поширення світла зовнішнього сигнального освітлення так, як вам це необхідно (незалежно від того, здаєте ви заднім ходом, зупиняєтеся або включаєте сигнали поворотів). Завдяки гарному розподілу світла, ви не тільки підвищуєте видимість на дорозі для себе, але і ви стаєте більш помітними для інших водіїв.

Неймовірно швидка установка

Завдяки простій установці на більшість моделей автомобілів, водії, які мають досвід технічного обслуговування, зможуть легко самостійно встановити нові світлодіодні лампи.

Висока надійність світлодіодних ламп

Вам необхідні яскраве і стильне автомобільне освітлення, але ви знехотя постійно міняти вийшли з ладу лампи. Це головна слабкість традиційного освітлення: чим вище потужність ламп, тим коротше термін їх служби. Світлодіодні лампи мають більший строк служби при тойже інтенсивності світла. А світлодіодні лампи Ultinon від компанії Philips володіють додатковою стійкістю до тепла і вібрації, що робить їх прекрасним вибором в разі, якщо вам необхідна довгострокова ефективність. Термін служби ламп до 8 років.

Вищий клас автомобільного якості

Технологічно вчинене освітлення від компанії Philips широко відомо в автомобільній промисловості вже більше 100 років. Продукти компанії Philips проектуються і розробляються з дотриманням строгих процесів контролю якості (в тому числі застосовних стандартів ISO), що гарантує незмінно високі стандарти виробництва. Більшість виробників автомобілів вибирають лампи компанії Philips, оскільки купуючи товари Philips - здобуваєш якість. Ви отримуєте потужне яскраве освітлення з високою ефективністю світлового потоку, висококласний стиль і вдосконалену систему світлодіодного освітлення, що забезпечує більш безпечне, спокійне і приємне водіння.

 
Рекомендуємо