МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

ТОП 5 автосигналізацій 2018 року

  • 25 may 2018 14:11:28

Час біжить дуже швидко - зовсім недавно вся країна святкувала Новий рік, а буквально через кілька тижнів 2018 й досягне свого екватора. Це означає, що вже можна складати проміжні рейтинги кращих автомобільних комплектуючих і складати списки цікавих новинок серед товарів для автовласників. Почати ми вирішили з тих, хто бере на себе відповідальність за збереження вашого транспортного засобу, і захищає авто від злому і викрадення.

Практично щодня на ринку автомобільних комплектуючих з'являються нові моделі автосигналізацій. Виробники оснащують їх новими функціями, покращують комплектацію і вдосконалюють важливі для автовласників характеристики. Пристрої стають надійніше і зручніше у використанні. Це все добре, але є і зворотна сторона медалі. Серед цього розмаїття брендів і моделей дуже важко вибрати те єдине пристрій, якому ви довірите охорону свого залізного коня. Адже потрібно володіти воістину геніальною пам'яттю і видатними аналітичними здібностями, щоб самостійно порівняти всі представлені на авторинку охоронні системи, і визначити, яка з них вам підійде.

Щоб позбавити вас від болісних пошуків і тонни інформації з інтернету (якої не завжди можна довіряти), ми підготували для вас актуальних рейтинг надійних охоронних систем, що є кращими на сьогодні.

Топ - 5 виробників сигналізація для авто

Перш, ніж познайомити вас з кращими моделями автомобільних сигналізацій, ми хочемо пару рядків приділити виробникам цих корисних девайсів. Вже не один рік п'ятірка лідерів в цій сфері залишається незмінною - кожному автовласнику знайома продукція цих торгових марок:

Pandora (рус. - Пандора) - цей виробник випускає відмінні за якістю і надійності охоронні системи, за що і отримав любов автовласників у всьому світі. На нашому ринку бренд присутній вже близько 10 років, і з кожним роком його популярність серед водіїв тільки зростає.

Starline (рус. - Старлайн) - під цим брендом ви знайдете не тільки автомобільні охоронні системи, але і мотосигналізації. Також Старлайн виробляє охоронні комплекси для будинків і офісних приміщень.

Scher-Khan (рус. - Шерхан) - цей виробник пропонує сучасні автомобільні охоронні системи, розроблені з використанням сучасних технологій, і високопрофесійні послуги з їх сервісного обслуговування.

Sheriff (рус. - Шериф) - під цим брендом ви знайдете продукцію, що чудесним чином поєднує бюджетну вартість і гарна якість. Компанія прагне зробити свою продукцію максимально доступною для автовласників, але робить це не за рахунок зниження якості комплектуючих або обмеження функціональності. На виробництві регулярно впроваджують новітні технології, що роблять його більш раціональним і динамічним.

Magnum (рус. - Магнум) - це український виробник якісної автомобільної електроніки, в тому числі, надійних автосигналізацій і мотосигналізації. Компанія веде свою діяльність з 1994 року, але виробництво автотоварів початку тільки в 2001-му. За цей час про продукцію ТМ Magnum дізналися автомобілісти в усьому світі, і не тільки дізналися, а й полюбили, так як якість вироблених приладів і рівень їх гарантійного обслуговування заслуговує найвищих похвал.

Кращі з кращих. Рейтинг автомобільних охоронних систем за першу половину 2018

На сьогоднішній день найцікавіші і затребувані моделі представляють вже названі нами виробники - Pandora і StarLine. Як не стараються конкуренти обійти цих хлопців, вони впевнено утримують лідерство у виробництві самих надійних і функціональних охоронних комплексів. Отже, на сьогодні кращими за всіма параметрами є такі автосигналізації:

Pandora DXL 5000L - далеко не бюджетна, але максимально надійна телеметрическая система для охорони авто з інтегрованим GSM-інтерфейсом, голосовим управлінням і індивідуальним діалоговим кодом шифрування. Доступна функція управління і контролю через смартфон (на платформах IOS і Android). Немає сенсу перераховувати тут всі достоїнства цього ультрасучасного девайса, але, повірте, він дійсно заслуговує вашої уваги. Встановивши цей охоронний комплекс на свій транспортний засіб, ви можете не переживати за його безпеку.

StarLine M96 - прогресивний охоронно-телеметричний комплекс. Сигналізація має кілька додаткових систем авторизації автовласника:

PIN-код;

мітку;

Bluetooth Smart.

У стандартну комплектацію включено все, що необхідно для надійного захисту авто від злому і викрадення.

Pandora DXL 4970 - цей комплекс надає повний захист транспортному засобу і максимальну ступінь зручності його власнику. Автосигналізація має функцію автозапуску, Bluetooth-інтерфейс, 3G GSM-модем, інтегрований GPS / ГЛОНАСС-модуль і безліч інших корисних функцій. Особливо відзначимо функцію аварійного живлення сигналізації. Цей комплекс оснащений інтегрованою допоміжної батареєю. У разі, якщо бортове харчування буде відключено, батарея підтримає сигналізацію в робочому стані.

StarLine X96 - відмінний охоронний комплекс преміум - класу з GSM-модемом і універсальним алгоритмом спілкування по Bluetooth Smart, який задовольнить навіть найвибагливішого і досвідченого автовласника. Пристрій має більше 400 параметрів, які ви можете налаштувати на свій смак. Водії, які не особливо люблять витончені установки, можуть скористатися спрощеним інтерфейсом для швидкого встановлення.

Pandora DXL 3945 Pro - завершує п'ятірку лідерів ця система безпеки з CAN і GSM інтерфейсом, для створення якої були задіяні передові технічні розробки. Автосигналізація оснащена фантастичним комплектом корисних функцій, серед яких - управління через мобільні девайси, дистанційний запуск і управління прогріванням двигуна. Завдяки цій системі, контролювати безпеку і керувати автомобілем стане ще простіше!

5 бюджетних сигналізацій для авто

У цьому рейтингу ми зібрали кращі бюджетні сигналізації, які відрізняються демократичною вартістю і чудовим функціоналом. Ці девайси не розорять автолюбителя, і допоможуть йому забезпечити безпеку чотириколісного друга. Кожна охоронна система з цього списку володіє значним списком зручних функцій, і доводить, що низька вартість не є показником поганої якості. Від душі рекомендуємо ці доступні за вартістю, але вкрай надійні моделі:

StarLine A63 - двостороння сигналізація, яку компанія Старлайн презентувала в 2014 році. До сих пір ця модель не втратила актуальність, так як вона забезпечує відмінний захист автомашині навіть в умовах складних міських радіоперешкод. До пристрою можна підключати CAN модуляь, і інтегрувати з GSM і GPS модулями. Девайс відмінно працює в будь-яких температурних умовах, що є великою перевагою в наших широтах.

Pandora DXL-0050L - двостороння сигналізація, абсолютно стійка до електронного злому, що відрізняється підвищеною дальністю діалогового радіоканалу і наявністю турботаймера. Пристрій не чутливе до перепадів температур, і здатне витримувати мороз до 55˚С. Є захист від крадіжки коліс.

StarLine E66 - відмінна автосигналізація з двостороннім типом зв'язку і діалогової кодуванням сигналу. Оснащена вбудованими датчиками удару, нахилу і переміщення, які забезпечать вашій автомашині комплексний захист від злому і викрадення.

StarLine A93 - ще одна модель двосторонньої сигналізації, яка вже не раз потрапляє в список кращих пристроїв для охорони авто. Відмітна особливість цього пристрою - можливість автозапуску і вбудовані силові реле, за допомогою яких відбувається управління центральним замком системи. Для керування сигналізацією можна використовувати смартфон.

StarLine E96 - двостороння охоронна система, призначена для установки в легкові автомашини. Перевага моделі - легка інсталяція без істотного втручання в штатну електропроводку авто. Завдяки вбудованому модулю Bluetooth, можливо керування системою за допомогою смартфона.

Найнадійніші охоронні системи для авто

Ми неодноразово говорили, що головною вимогою до охоронних систем в будь-якому ціновому сегменті є їх надійність і готовність працювати в будь-яких умовах. Кількість функцій, якими оснащують автосигналізації останнього покоління,

 
Рекомендуємо