МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Біксенонові комплекти для фар

  • 10 June 2016 16:01:54

Газорозрядні лампи вважаються освітлювальними приладами новітнього покоління. До них відносяться ксенонові лампи і їх різновид - біксенонові. Принципова відмінність цих типів полягає лише в тому, що в біксенонових лампах за рахунок переміщення механічного пристрою з'являється можливість управляти світловим потоком, а саме перемикати світло фар з далекого на ближній. Для цього в кожній лампі є спеціальна металева шторка, рівень нахилу якої регулюється магнітом.Комплект біксенона Infolight Pro / Infolight Expert H4 35Вт

Подібне комбінування технічних можливостей дуже зручно для водіїв, оскільки дозволяє їм поліпшити комплектацію і зовнішній вигляд свого транспортного засобу. Крім того, помітно підвищується якість освітлення в темну пору дня, а, отже, поліпшується безпеку на дорогах. Саме тому попит на біксенонові комплекти для фар останнім часом стає дедалі більше.

Біксенонові комплекти працюють надійно і безперебійно при будь-якій температурі і підвищеній вологості. Газорозрядні лампи не вимагають при запуску великої напруги, та й для підтримки робочого стану їм потрібно набагато менше електроенергії. Тому їх застосування дозволяє істотно заощадити на витратах електрики і, до того ж, продовжити термін роботи автомобільного акумулятора.

У біксенонових лампах відсутнє нитка розжарення. Така конструктивна особливість робить ці освітлювальні прилади стійкими до постійних вібрацій і трясці, Комплект біксенона IPF XD45 H4 35Вт 4300K

тому фари з встановленим на них біксенон перевершують по тривалості експлуатаційного терміну всі інші типи ламп.

Що стосується універсальності, то можна встановити біксенон на легковий або вантажний автомобіль практично будь-якої марки. Цоколі використовуються Н4 і Н13, а також їх різновиди. Тому перед тим, як вибирати і купувати комплект біксенонових ламп для свого залізного коня, не зайвим буде уточнити, цоколем якого типу обладнана саме ваша автомашина.

Як правило, біксенонові комплекти для фар включають в себе дві лампи з переключающим світло механічним реле, два блоки розпалу й комутаційну проводку. У деяких комплектах є ще спеціальні елементи для монтажу ламп. До речі, ці комплекти досить мобільні, тобто в разі потреби їх можна так само легко демонтувати і згодом встановити на інший транспортний засіб.

Якщо ви придбали біксеноновий комплект для фар, то ви можете бути впевнені, що ці світлові прилади будуть якісно, ​​надійно і, головне, тривалий час (до 3-4 років) висвітлювати для вас велику ділянку дороги, причому в будь-який час доби і при будь-яких , навіть найнесприятливіших, погодних умовах. А це, погодьтеся, один з найважливіших вкладів в безпеку руху не тільки особисто вас і ваших пасажирів, але і всіх учасників дорожнього руху.