МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Глушимо GPS-маяк

  • 24 may 2014 11:48:16

Всі ми пам'ятаємо з дитинства таку гру як в хованки. Ми спробували відтворити цю гру вже по-дорослому, за допомогою сучасних технологій.

Предметом і головною дійовою особою нашої гри стали GPS-маяки.

Всього в нашій грі брали участь три «маячка» від трьох різних виробників і ми встановили їх на редакційні машини. Учасникам дали завдання якомога надійніше заховати даний їм транспорт і так щоб, ведучий їх не знайшов. Провідні повинні були покластися на сигнали від супутників GPS і станцій мобільного зв'язку GSM.

Побоюючись, як би все вони дружно не кинулися найближчим бомбосховище, гравців підібрали ретельно, з урахуванням нюансів життєвої філософії. Доброзичливі колеги тут же охрестили нашу трійцю боягузом, Бувалим і Балбесом. Нічого не поробиш, стереотип! Так що нам, при всій повазі до товаришів, довелося дотримуватися цієї термінології.

Михайло Колодочкин, він же Перевірений: «згортається! Є справа! »Про те, як викрадають машини, поширюватися не буду: набридло. Навіщо витрачати час на пошуки маячка, якщо можна ввічливо попросити його «заткнутися»? Що будемо тиснути - GPS? GSM? CDMA? Або все відразу?

Я машину сховав просто і ефективно. Потім, десь на «базі», спокійно розберемося, де що лежить. Подібні глушилки чомусь вільно продаються через Інтернет і на радіоринках. Який Бовдур це дозволяє?

Глушилка (а у мене їх багато!) Легко вміщається в кишені, має автономне живлення і легко забиває не тільки маячки, але і всі мобільники навколо. Досить клацнути перемикачем на корпусі пристрою.

В автомобіль Михайла я сховав GPS маяк StarLine-M15, в «Пріору» Максима підклав GPS маяк «GPS-маркер», Вадиму дістався FindMe. Твердо вірячи у всевидюче супутниково-стільникове око, я розраховував знайти втікачів досить швидко. Ну куди від моєї мегаелектронікі сховаєшся-то? Ось вона, мрія мого дитинства: я їх бачу, а вони мене немає! Більш того, я їх міг чути! (Деякі маячки забезпечені вбудованим мікрофоном.) Досить було набрати номер, щоб дізнатися, чим дихає улюблена машина. До того ж всі пересування колег відображалися на екрані мого комп'ютера.

Першим сховався Михайло, та ще й як! Всякі види сигналів перестали приходити від нього через обумовлений час. Через 10 хвилин гри в кішки-мишки він подзвонив і повідомив, що машина в сусідньому провулку. В якості носія жучка виступала всього-навсього «Калина». Тепер зрозуміли, як всякі бентлі-ягуари випаровуються назавжди? Ну що ж, один - нуль.

Зате з іншими все пройшло більш-менш благополучно.

Максим Приходько, він же Бовдур: «Тренуйся краще ... на кішках!»

Я вчинив просто: забинтував всю машину залізної папером. «Пріора» стала схожою на величезний шматок свинини в фользі. (Шпигуємо м'ясо спеціями, лаврушкой і часником, загортаємо в фольгу - і в духовку. Пальчики оближеш! Той же шматок, але без цієї броні - згорить, а фольга захищає.)

За 20 хвилин напруженої фізичної праці я повністю екранував автомобіль. Заодно і собі зробив шапку з фольги - а раптом захований в машині електрожучок і думки мої читати може?

Ура, перемога! Я пропав з екранів радара і недосяжний для дорогого електросоглядатая, ні супутник, ні стільникові ретранслятори мене не бачать. До речі, ціна питання моєї «пряталки» - близько 100 грн. Гуманітарії всіх країн, єднайтеся!

Обмотавши фольгою «Пріору», Максим не перетворив її в «Стелс». Супутник він відрубав, а стільникові ретранслятори нейтралізував лише частково. Ті показали, що сховався треба шукати в радіусі 500 метрів ... у величезній гаражному кооперативі. Врятувало мене те, що на його території знаходиться наш техцентр: Макса здали колеги. В іншому випадку для прочісування такої території довелося б викликати міліцію. ( «Автомат на розі через два квартали».)

Вадим Нікішев, він же Трус: «Скільки ця година градусів нижче нуля?»

Трус-то боягуз, але кмітливий. А ось за все за півкілометра від редакції є підземна стоянка, там і спираючись на мінус третьому поверсі!

Наді мною кубометри залізобетону, вони повинні обов'язково обірвати ниточку, яка б пов'язала приймач пошукової системи із супутником. Так би мовити, класичний сюжет «Русалка» по однойменній опері Даргомижського.

Все, можна розслабитися: перевірка показала, що супутник тут мовчить! А про те, що сигнал дублюється по GSM-каналу, я не знав. Наступного разу пошукаю місце, де стільниковий зв'язок не ловить.

Що стосується Вадика, його підвела шаблонність мислення. Так, від супутника він відгородився бетоном, але GSM-сигнал залишився! Жучок вказав на великий торговий центр, і відразу стало зрозуміло, де він сховався. На підземній парковці! Методично обнишпорив її, я досить швидко виявив машину з Вадиком - незалік! Хоча, знайди він справжній бункер, який на випадок ядерної війни, - шукати мені його не переіскать.

В цілому роботу маячків я визнав задовільною. Зрозуміло, професіонал такий прилад обійде в хвилину. Швидше, такі жучки стануть підмогою в справі захисту від випадкових викрадачів, так званих «піонерів».

 
Рекомендуємо
Notice: Undefined variable: remarketing_status in /var/www/www-root/data/www/autoelectro.ua/system/storage/modification/catalog/view/theme/luxshop/template/common/footer.tpl on line 521