МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Набір товарів. Квітень 2013

  • 24 may 2014 12:03:14

багатофункціональний навігатор

Інженери з компанії Prestigio, схоже, довго чаклували з «наворочений» кухонним комбайном, коли їм прийшла в голову ідея зробити щось схоже з автомобільного GPS навігатора. Зустрічайте унікальний пристрій - Geovision 5800 BT HD DVR, в якому чого тільки немає. Почнемо з його головної функції - власне GPS-навігація на основі ПО компанії «Навітел» зі зручним інтерфейсом,

досить детальним покриттям України та цільовим адресним пошуком по багатьом населеним пунктам. Далі. У задній стінці корпусу інсталювати камера відеореєстратора, яка може вести відеозапис з роздільною здатністю 1280х720 і частотою 30 кадрів в секунду.

Кут огляду об'єктива становить 120º. Крім того девайс може також послужити безпровідною гарнітурою гучного зв'язку, долучаюся до телефону через Bluetooth. Плюс, під час підключення до телефонного Інтернету, Geovision 5800 BT HD DVR може отримувати інформацію про пробки на дорогах. Зрештою, апарат ще здатний відтворювати аудіо та відео різних форматів, причому музику він може транслювати на штатну аудіосистему автомобіля як FM-трансмітер.

Екран - сенсорний 5-дюймовий з роздільною здатністю 800х480, внутрішня пам'ять - 4 Гб, є слот для карт SD / MMC і USB-порт. У базову комплектацію крім самого навігатора входить - автомобільна зарядка і універсальне кріплення. 1200 грн.

альтернативні мультимедіасистема

Компанія nTray вже давно освоїлася в набирає обороті сегменті альтернативних мультімедіасістем. Всі ми знаємо, що штатні магнітоли далеко не завжди гарні за звучанням і багаті функціональністю, а замінити їх пристроєм звичайного формату 1DIN або 2DIN неможливо, так як вони вбудовані в консоль і мають свою специфічну форму. Ось в такому випадку і може допомогти продукція nTray, яка повністю вписується за розмірами і дизайну на місце штатної аудіосистеми, але знечітельно перевершує її по функціонально можливостям. Якісний сенсорний екран, можливість програвання будь-яких форматів аудіо і відео, навігація, USB-порт і слот для SD-карт - все це є в магнітолах. Немає виникає питань і з техподдержкой і гарантією - за них відповідає

фірмовий сервісний центр офіційного представництва nTray в Україні.

У компанії вже є практично повний асортимент магнітол практично весь модельний ряд всіх найбільших автовиробників:

Subaru,

Mercedes-Benz,

Kia,

Suzuki

Hyundai і тд.

Вартість згаданих моделей - від 6950 грн.

За матеріалами журналу За кермом Україна.