МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

(АРХІВ) GPS Marker M100 - з можливістю моніторингу (АРХІВ)

Модель: GPS маяк - GPS Marker M100
Виробник: GPS Marker
5
Снято с производства
0 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - (АРХІВ) GPS Marker M100 - з можливістю моніторингу (АРХІВ)


МОДЕЛЬ ЗНЯТА З ВИРОБНИЦТВА


М100 - один з найбільш функціональних Маркерів на сьогоднішній день.

Високочутливий GPS приймач (48 каналів), микропотребляющий процесор від виробника процесорів для iPhone (споживання 1мкА в режимі сну), надійний GSM модем розроблений для умов суворої Російської зими (гарантована робота від -40С до +85С), 3-х осьовий акселерометр цифровий високого дозволу - все це GPS Marker M100.

 

Пристрій володіє наступними можливостями:

 

 • без абонентської плати
 • автономна робота до 2-х років,
 • підключення до зовнішнього джерела живлення (бортова мережа)
 • датчик початку руху з налаштуванням чутливості
 • датчик аварії, удару
 • датчик перевороту
 • тривожна кнопка (SOS)
 • термодатчик з можливістю впровадження в системах з автозапуском і webasto
 • російська або англійська мова інтерфейсу
 • продумана, природна система команд не вимагає запам'ятовування кодів, цифрових послідовностей (наприклад, команда установки першого будильника виглядає так: будильник1=10:00)
 • вбудовані годинник з автоподстройкой по супутниках GPS
 • контроль виходу за заданий радіус (геозону)
 • 4 режими відображення координат: карти google, yandex карти, широта-довгота, відстань і напрям від найближчого городаbull; можливість безкоштовного самостійного оновлення програмного забезпечення
 • можливість конфігурування без відправки СМС (програма конфігуратор)
 • робота по каналу передачі даних GPRS
 • робота з популярними безкоштовними серверами моніторингу автотранспорту
 • 6 попередньо встановлених режимів роботи: o АВТО - для автолюбителів o ВАНТАЖ - для контролю за переміщенням вантажів o ЛЮДИНА - для контролю за літніми людьми та дітьми o ТРЕКЕР - для контролю переміщення в реальному часі на безкоштовному моніторинговому сервері o ПОШУК для пошуку вкраденого майна o ЧЕКАЮ - режим невидимка з очікуванням команд користувача

Призначення

Пристрій GPS Marker - портативний, автономний, мініатюрний супутниковий охоронно-пошуковий комплекс, призначений для точного визначення місця розташування і передачі гео-координат власнику по каналах зв'язку GSM (повідомлення SMS і GPRS). GPS Marker здатний визначати свої координати не тільки по супутниках GPS, але і з допомогою мережі GSM (по базовим станціям).

 

Переваги

Малий розмір і автономне живлення дозволяють скритно встановити GPS Marker в автомобілі, мотоциклі, а також в будь-якому об'єкті, який необхідно контролювати (наприклад, вантаж, багаж тощо). Наявність тривожної кнопки і невелика вага дозволяють використовувати GPS Marker в якості системи персональної охорони не тільки Ваших улюблених і близьких людей, але і Ваших домашніх вихованців.

 

Вбудований датчик температури дозволяє використовувати GPS Marker як регулятор або контролер температури.

 

П'ять передвстановлених режимів роботи не вимагають установки дозволяють швидко почати використовувати пристрій, без довгого ознайомлення з інструкцією. А якщо необхідно, то в пристрої передбачено зміну будь-якого параметра від найпростіших годин, до кордонів гістерезису регулятора температури.

 

Склад виробу

GPS Marker складається з GPS приймача (з вбудованою антеною), GSM приймача (з вбудованою антеною), утримувач SIM-картки, до мікропроцесора, датчика руху, перевороту і удару, датчика температури, а також світлодіодного індикатора.

 

В якості джерела живлення в пристрої використовуються дві батарейки типу CR123, номінальною напругою 3 Вольта кожна. Допускається використання акумуляторів такого типорозміру.

 

Пристрій може комплектуватися спеціальним модулем подачі зовнішнього живлення, який призначений для роботи тільки в активному режимі (без входу в режим мікровжитку). Також модуль оснащений одним входом і одним релейним виходом, для підключення виконавчих пристроїв. Крім того, даний модуль дозволяє користувачеві безкоштовно оновити програмне забезпечення пристрою через USB порт.

 

Принцип роботи

Основна функція GPS Marker - точне визначення координат за допомогою системи GPS (або з базових станцій GSM) і передача отриманих даних за допомогою текстових SMS-повідомлень на телефон власника, або за допомогою пакетної передачі даних GPRS на моніторинговий сервер. Настроювання пристрою здійснюється командами, що відправляються через повідомлення SMS. Тому для роботи пристрою необхідно встановити в нього SIM-карту будь-якого GSM оператора регіону, де в основному планується використання пристрою.

 

GPS Marker може працювати як від батарей, так і від зовнішнього джерела живлення, через спеціальний багатофункціональний модуль подачі живлення (поставляється окремо).

 

Пристрій за умовчанням знаходиться в енергозберігаючому режимі, тобто "спить". Виявити його в цьому стані надзвичайно складно, оскільки ніяких електромагнітних випромінювань від пристрою в режимі "сну" немає. При виникненні заздалегідь встановленого користувачем події пристрій "прокидається", аналізує подію, реагує на подію згідно налаштувань і знову переходить в режим мікровжитку. При заборону переходу в режим мікровжитку пристрій не "засинає" і таким чином може використовуватися в якості трекера (режим трекера передбачає інтенсивне споживання електроенергії, тому рекомендується використовувати цей режим разом з модулем подачі живлення).

 

text_amid_reviews (АРХІВ) GPS Marker M100 - з можливістю моніторингу (АРХІВ)


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha