МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

GPS маяк Starline M15 eco

Модель: M15 eco
Виробник: StarLine
4
In stock
3 090 грн.
Знайшли дешевше?

Опис - GPS маяк Starline M15 eco


Тепер з підтримкою технології визначення координат "ГЛОНАСС"

GPS маяк StarLine М15 eco мініатюрний пошуковий маяк, призначений для визначення точних координат об'єкта, місцезнаходження якого Вам необхідно контролювати.Його можна розмістити у Вашому автомобілі, мотоциклі або катері, він може супроводжувати цінний вантаж, контейнер або багаж, його також можна покласти в портфель дитини або кишеню пальто літньої людини. Координати об'єкта передаються на Ваш телефон у вигляді SMS - повідомлень з текстом або інтернет-посиланням на фрагмент карти для перегляду на екрані телефону.

Відсутність проводів і малі розміри маяка дозволяють Вам непомітно встановити його в самих несподіваних і таємничих місцях, де відшукати його буде дуже складно.Оскільки маяк більшу частину часу знаходиться в "сплячому" стані, його практично неможливо виявити сканерами ефіру і детекторами GSM-сигналу.

Наявність вбудованого мікрофона дозволяє Вам прослухати по телефону навколишню обстановку.Це може істотно полегшити пошук викраденого автомобіля або викраденого вантажу за рахунок звуження району пошуку при виявленні відгуку на звукові сигнали (наприклад, клаксон автомобіля, сирену, стукіт по дверей закритих гаражів тощо).

Маяк оснащений вбудованим датчиком руху, за допомогою якого він може визначати початок руху або переворот охоронюваного об'єкта та інформувати власника про ці події SMS-повідомленням.

Маяк автоматично контролює стан своїх батарей і баланс на SIM-карті.Якщо ресурс батарей або кошти на рахунку підходять до кінця, він надішле SMS-собщение з попередженням про необхідність заміни елементів живлення або поповнення рахунку.
 

Переваги StarLine M15 eco:

ТЕЛЕМАТИКА.

Дивовижна простота і зручність налаштування, швидкий старт, а також автоматичне оновлення програмного забезпечення завдяки телематическому сервісу mayak.mobi

ІНТЕЛЕКТ.

Потужний процесор ARM дозволяє реалізувати елементи штучного інтелекту. Автоматична установка внутрішнього часу, параметрів підключення до мережі Інтернет, автоматичний контроль балансу і повідомлення

ГІПЕРЧУТЛИВІСТЬ.

Унікальна GPS-антена і застосування технології A-GPS забезпечує надчутливість і майже моментальне визначення точних координат навіть в найскладніших умовах

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ.

Завдяки водонепроникному корпусу і наномембрані мікрофона, маяк можна заховати в самому несподіваному для викрадачів місці: як всередині, так і зовні автомобіля, катера, вантажівки... 

Володіючи мінімальними габаритами, водонепроникним корпусом і автомностью, маяк StarLine M15 дає безмежні можливості використання: на будь-яких транспортних засобах, для контролю літніх людей, дітей та інш.

Комплектація:


  • центральний блок

  • дві батарейки (встановлені маяк)

  • інструкція

 

Характеристики GPS/GSM пошуковий маяк Starline M15 eco

Загальні властивості
Вага з елементами живлення (р) 110
Захист від води є
Робочий режим температури (°С) від -40 до +60
Розміри Ш x В x Т (мм) 85 x 52 x 23
Харчування
Можливість підключити зовнішнє живлення немає
Тривалість автономної роботи до 2-х років
Ємність елементів живлення (маг) 3000
Тип батареї CR123A
Характеристики
Можливість роботи з GPRS є
Вбудований датчик переміщення/прискорення є
Вбудований мікрофон є
Глонасс є
Відстеження через інтернет немає
Режим отримання посилання на карту в SMS є
Точність визначення координат, слабкий сигнал (м) до 500
Точність визначення координат, типово (м) 5-10
Покращений прийом сигналу (A-GPS) є

Характеристики - GPS маяк Starline M15 eco


Загальні
Країна-виробник товару Росія
Гарантія 36 місяців

text_amid_reviews GPS маяк Starline M15 eco


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha