МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Як вибрати автосигналізацію

  • 22 July 2016 15:49:53

Купівля іномарки в наш час - справа досить дороге, на реалізацію якого деколи доводиться збирати кошти протягом декількох років. Тому не дивно, що перше, про що замислюється щасливий новоспечений власник автомобіля, так це про те, як уберегти свого «залізного коня» від злому і викрадення.

Дійсно, дорога іномарка для викрадачів завжди є ласим шматочком. Тому ринок протиугінних засобів рясніє самими різними типами пристроїв, що перешкоджають будь-якому несанкціонованому впливу на машину. Кожен з цих приладів має свої можливості, принцип роботи і технічні характеристики. Автосигналізація Pandora DXL 3945

Щоб відлякати зловмисників і позбавити їх можливості вкрасти ваш автомобіль, найбільш оптимальним і ефективним варіантом буде оснащення транспортного засобу автомобільною сигналізацією. Головна її функція полягає в тому, щоб зреагувати на будь-які недозволені власником дії, привернути його увагу гучними сигналами, а також відлякати злодіїв, які вже точно не захочуть бути поміченими перехожими або поліцією.

На сьогоднішній день існують три основні види автосигналізації. Перший з них - одностороння автосігналізація.Автосігналізація Pandora DX-50L

Це найбільш простий і дешевий вид сигналізації. У ньому не передбачена зворотній зв'язок з власником автомашини. При виникненні позаштатної ситуації пристрій блокує замки дверей і багажника, подаючи при цьому гучні звукові сигнали, а іноді - і світлові, за допомогою фар. Одностороння сигналізація підійде власникам машин середнього класу, які, до того ж, досить рідко залишають автомобіль без нагляду і при цьому перебувають неподалік, в радіусі до 200 метрів.

Набагато ефективнішим пристроєм є автосигналізація з функцією зворотного зв'язку. Пейджер подає сигнали господареві машини на спеціальний брелок з рідкокристалічним дисплеєм. На ньому з'являються звукові і світлові сигнали, що попереджають автовласника про спробу викрадення, а також дають інформацію про те, що саме відбувається з машиною зараз.

Ще однією перевагою даного виду пристроїв проти викрадення є постійна зміна кодування. Обчислити і відключити цей алгоритм викрадачам буде набагато складніше, ніж у випадку з приладами, що мають односторонню зв'язок. Тому можливість злому сигналізації і викрадення авто зводиться до мінімуму.

Однак найбільш надійним і ефективним пристроєм вважаються супутникова і GSM-сигналізація. Одним з основних їх достоїнств можна вважати практично будь-який радіус дії. Де б не знаходився власник, він завжди буде знати, що відбувається з його автомобілем, в якому напрямку він рухається і навіть про що розмовляють в салоні, навіть якщо машина була припаркована в підземному гаражі. А завдяки розширенню функціональності цей контроль можна здійснювати прямо зі свого мобільного телефону.