МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Який вибрати замок капота в 2018 році

  • 23 January 2018 12:44:24

Багато водіїв помилково вважають, що для повного захисту автомобіля досить оснастити його дорогою автосигналізацією. Насправді, будь-який автомобільний злодюжка може досить швидко відключити охоронну систему, зламавши кришку капота, і проникнувши в моторний відсік. До речі, крім сирени сигналізації, тут знаходяться акумулятор, блок керування автомобілем і коробка передач. Це - найважливіші деталі, що відповідають за пересування транспортного засобу. Якщо ви дійсно дбаєте про безпеку свого авто, рекомендуємо встановити додатковий замок капота.


Навіщо потрібен замок капота?


Штатні замки, якими оснащують автомобілі виробники, виконують захисну функцію дуже умовно. Вони всього лише утримують кришку капота в закритому положенні, і для професіонала зламати такий пристрій не представляє особливої ​​складності. На відміну від стандартних замків, протиугінні механізми блокують доступ до підкапотному простору, надійно захищаючи моторний відсік. Оснастивши авто таким пристроєм, ви зможете перешкодити потенційним хакерам:


- вимкнути сирену сигналізації;

- завести двигун за допомогою автономної системи харчування;

- замінити контролер управління двигунів;

- дістатися до діагностичного роз'єму;

- вручну перемикати передачі, задіявши коробку передач.


Крім того, злодюжки не зможуть потягти автомобільний акумулятор, фари та інші цінні деталі, які, найчастіше, і є метою злому. Таким чином, протиугінний захисний механізм не тільки захистить ваш автотранспорт від угону, але і збереже в цілості його запчастини.


Які бувають замки капотів - основні типи протиугінних блокувальних механізмів.


Перш, ніж відповісти на найпоширеніший питання автолюбителів: «Який замок капота найнадійніший», давайте розберемося з їх класифікацією. Сьогодні у продажу є механізми наступних типів:


1. Механічні - такі пристрої мають найбільш просту конструкцію, і відкриваються за допомогою ключа.


2 Електромеханічні - це більш складні і надійні механізми, управляти якими можна без ключа, використовуючи сигналізацію або іммобілайзер.

Механічні пристрої в свою чергу можна розділити на 3 види:


1. З додатковим блокуючим елементом. Це найбільш бюджетні моделі з невисоким рівнем захисту. Щоб відкрити і закрити такий замочок знадобиться ключик характерною циліндричної форми. З недоліків таких моделей слід зазначити низький рівень секретності личинки і необхідність в регулярному мастилі троса. Також для багатьох сучасних марок авто не підійдуть блокують деталі (ви просто не зможете їх встановити).


2. З блокуванням стандартного замку. Для управління таким механізмом використовується плоский ключик. Такі моделі були розроблені досить давно, і бувають різного ступеня секретності. Однак блокуючий механізм цих пристроїв практично не оновлюється, і вже порядком застарів.


3. Модельні - це найбільш захищені від вандальних дій пристрої - такі механізми практично неможливо висвердлити або перекусити. Їх виробляють індивідуально, для конкретної моделі машини. У їх комплектацію входять:


- резервний кронштейн;

- захисний бронерукав;

- набір кріплень для інсталяції.


Який замок капота краще - механічний або електро - механічний?


Однозначно відповісти на це питання у нас навряд чи вийде - у кожного типу протиугінних замків є свої переваги і недоліки. Давайте розберемося, які є сильні і слабкі сторони у кожній категорії цих пристроїв.


До переваг механічних блокіраторів можна зарахувати:


- щодо бюджетна вартість;

- достатній рівень захисту - такі пристрої нереально розкрити силовими методами і зламати за допомогою електронних пристроїв;

- легко встановлюються;

- не пов'язані з електричною системою авто і сигналізацією;

- якщо сів акумулятор, відкрити такий замок не складе проблеми.


Недоліки таких механізмів:


- потребують регулярної мастилі сполучних тросів;

- обмежені функціонально;

- в порівнянні з електро-механічними моделями, менш зручні в управлінні.


Електронні замки капота, як ми вже говорили, мають більш складний пристрій. До сильних сторін таких механізмів можна зарахувати:

вищий рівень секретності в порівнянні з механічними моделями;


-зручність в експлуатації;

- не потребують спеціального обслуговування і мастилі протягом усього часу експлуатації;

- інтегруються в загальну охоронну систему, завдяки чому спрацьовують автоматично в той момент, коли авто ставиться під охорону сигналізації.


Недоліків у таких моделей небагато. До них відносяться:


- щоб відкрити капот, вам необхідно керуючий пристрій (без брелока сигналізації або иммобилайзера зробити це досить складно);


- додаткові витрати на автосервіс - встановити такий механізм своїми силами не вийде, якщо у вас немає відповідного досвіду;


- якщо сяде акумулятор, або виникнуть збої в роботі автосигналізації, щоб отримати доступ до моторного відсіку, доведеться скористатися страхувальним тросом.


Який замок капота краще поставити?


Відносно виробників блокувальних пристроїв на капот, то ми можемо відзначити наступні торгові марки. Хороші механічні моделі випускають Mul-t-lock і Dragon. У механізмів цих брендів ідентичний принцип роботи, а сам замок виводиться в салон. Всі пристрої цих торгових марок відрізняються міцністю і надійністю.


Серед компаній, що займаються виробництвом електронних замків, ми рекомендуємо DefenTime і StarLine. Ключовою відмінністю між виробами цих брендів є принцип реалізації запірного елемента. У StarLine він у вигляді сфери або гака, а у DefenTime воно виконано у вигляді сфери. Надійність, зручність управління, багатофункціональність і бездоганну якість - ось відмінні риси всіх пристроїв, що випускаються цими виробниками.