МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Рекомендована схема установки ксенону

  • 12 may 2014 10:36:19

На схемі нижче показано, як встановлюються ксенонові лампи цоколями H1, H3, H4, H7, H8 / H9, H11, Н13, Н15, Н16, 9001 (НВ1), 9004 (HB2), 9005 (HB3), 9006 (HB4) і 9007 (HB5), D1S, D2S.

Схема підключення ксенону

Увага!

Перевірте полярність автомобіля, в даному випадку используеться система мінусом по корпусу. У разі плюса, ізолюйте блок від корпусу. При підключенні ксенонових і бі-ксенонових ламп з типом цоколя H4, 9004 і 9007 перевірте полярність керуючих проводів для запобігання короткого замикання.

Установка повинна проводитися тільки зі знятою клемою акумулятора!

Інструкція по установці ксенону на автомобіль (мотоцикл)

Уважно вивчіть рекомендовану схему підключення.

Перед початком установки баластів і ксенонових ламп відключіть затиск «-» автомобіля від акумулятора.

Проведіть монтаж проводки блоків розпалу (управління) і ламп як описано нижче.

Пам'ятайте, установка повинна відбуватися на спеціалізованих станціях!

Установка блоку розпалювання (баласту, блоку управління)

Виберіть місце для установки баласту, при якому не натягуються дроти живлення ксенонових ламп і самого баласту. Найкращим буде місце з плоскою поверхнею, найбільш захищене від забруднень і менш схильне до тепловому нагріванню і впливів зовнішнього середовища.

Закріпіть баласти за допомогою саморізів які йдуть в комплекті або двостороннього скотча. Ще є варіант кріплення пластмасовими стяжками. Для кріплення баласту саморізами необхідно просвердлити отвір діаметром 3 мм. Необхідно домогтися жорсткої фіксації блоку розпалювання до поверхні.

Слідкуйте за тим, що б джгут проводів ліг рівно і ніде не був зламаний, після цього закріпіть його стяжками, які йдуть в комплекті.

Установка ксенонових ламп

Зніміть захисну кришку фари для отримання доступу до лампи, що підлягає заміні.

Від'єднайте дроти живлення лампи і витягніть її з місця.

Просвердлите в захисній кришці отвір діаметром 23 мм, простягніть через нього дроти, що ведуть до блоку розпалювання, потім встановіть влагозащитную гумку в отвір кришки.

Попередньо знежирити колбу лампи спиртом, встановіть ксенонової лампи в штатний посадочне місце і зафіксуйте її.

Встановіть захисну кришку на фару.

перший пуск

Проведіть комутацію згідно рекомендованої схемою.

Підключіть затискач «-» автомобіля до акумулятора.

Заведіть мотор і включіть фари.

Перевірте працездатність системи і відповідність кольорової температури світіння характеристиці, зазначеній на упаковці. Допускається різниця ± 500 К.

Налаштуйте фари.

Заходи безпеки при установці комплекту ксенону

При пошкодженні деталей комплекту ксенону негайно припиніть установку і зверніться до свого дилера за консультацією.

Якщо Ви виявили які-небудь ушкодження баластів або ламп, також негайно припиніть установку.

Не виконуйте установку вологими або замасленими руками. Це підвищує небезпеку отримати поразку високою напругою.

При працюють лампах протипоказано дивитися на них тривалий час без застосування захисних засобів (затемнені окуляри), що може призвести до травми зору.

Електричні з'єднання повинні бути надійними і ізольованими від впливів зовнішнього середовища. Погані, що окислюються з'єднання можуть стати причиною нагрівання, задимлення і загоряння електропроводки.

Обережно поводьтеся з лампами і перед установкою в оптичний елемент зробіть знежирення колби лампи Ксенону за допомогою спирту і шматка м'якої тканини.

застереження користувачеві

Не торкайтеся до ксеноновими лампами, баласту і високовольтних дротах після включення.

Не вмикайте і не вимикайте фари без видимої потреби. Це негативно позначається на терміні служби ламп і веде до виснаження електродів лампи і погіршення освітленості.

При виявленні відмови обладнання або виникнення небезпечного стану припиніть використання обладнання і зверніться в інсталяційний центр.

Якщо раптово згасло головне світло (це може бути через спрацювання захисту в блоці розпалювання), необхідно зупинитися і провести повторне включення фар через 10 хвилин. При частому виникненні даної ситуації, зверніться в інсталяційний центр.

Регулювання світла фар повинна ретельно виконуватися спеціалізованим приладом щоб уникнути засліплення зустрічного транспорту і пішоходів.

Завжди підтримуйте скла фар в чистому стані, так як брудні скла фар розсіюють додатково ксенонове світло і засліплюють водіїв. Настійно рекомендуємо встановити очищувач фар високого тиску - це істотно підвищить зручність користування фарами.

Випадки, які не є несправностями системи ксенонового світла

Колір світіння ксенонових ламп трохи відрізняється один від одного. Незначна різниця кольору є нормальною характеристикою системи.

Колір світіння лампи Ксенону швидко змінюється після включення. Відбувається нагрівання.

Шум від блоків управління. Шум носить незначний характер і знижується після встановлення робочих параметрів системи.

Незадовільний включення ксенонових ламп після того, як вони були включені і швидко вимкнені. Іноді лампи не можуть запуститися через спрацювання захисту в баласті. Якщо через кілька секунд було повторне включення і ксенонові лампи включилися, то це не свідчить про несправність комплекту ксенону.

Причини по яким ксенонове світло може не запускатися:

Ні харчування на проводах, які запит баласт.

Чи не правильне підключення полярності харчування баласту.

Світло на автомобілі не включений)