МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Як правильно вибрати КСЕНОН і біксенон?

  • 12 may 2014 10:47:19

Ксенон або біксенон - досить дорога покупка, тому дуже важливо поставитися до неї серйозно. На відміну від звичайних галогенових ламп, ксенон або біксенон можуть працювати тільки при наявності спеціальних блоків розпалу, перетворюють напруги і стабілізуючих роботу електричної дуги. Тому крім ламп доведеться розщедритися і на додаткове обладнання.

Як правильно вибрати ксенон і біксенон?

По-перше, необхідно визначитися з виробником. Як правило, імениті виробники дають гарантію на виріб від 6-и місяців до року, в той час як маловідомі бренди обмежуються місячної гарантією або взагалі нічого не гарантують. Крім того продукція відомих фірм стандартизована. Підібрати вийшов з ладу елемент не складе труднощів.

По-друге, слід визначити який розмір блоку розпалювання потрібно купувати. Якщо під капотом не так вже й багато місця, то краще зупинитися на ультратонких блоках, крім компактного розміру вони мало чим відрізняються від звичайних.

По-третє, потрібно визначитися з функціональністю блоку розпалювання. Залежно від «начинки» блоки розпалювання умовно діляться на покоління. Виробники постійно вдосконалюють електронну складову блоку, додаючи все нові і нові функції. Якщо бюджет обмежений, то не варто гнатися за дорогими новинками. Для повноцінної роботи ксенонових ламп цілком вистачить блоку третього покоління.

По-четверте, крім блоку необхідно правильно вибрати лампи. В оптику головного світла не рекомендується ставити лампи з температурою випромінювання вище 5000 К. У дощ або сніг від таких ламп не буде ніякого толку, водій практично осліпне. Крім цього слід пам'ятати про те, що все ксенонові лампи відрізняються цоколем, тому слід враховувати конструкцію штатних фар. Інакше встановити лампу без серйозних переробок не вийде.

По-п'яте, якщо в автомобілі за ближній і дальнє світло відповідає одна і та ж лампа, то встановлювати слід біксенон. Від звичайного ксенону біксенон відрізняється наявністю електромеханічного модуля який пересуває лампу в залежності від того яке світло включає водій: ближній або дальній.

Як висновок.

Краще трохи переплатити і придбати продукцію іменитого бренду з гарантією, що марно шукати запчастини для ремонту продукції дешевих фірм. Крім того для забезпечення повноцінної роботи ксенону або біксенона необхідно правильно встановити і відрегулювати комплект, враховуючи всі конструктивні особливості автомобіля. Тому краще всього це зробити на спеціальних СТО з необхідним обладнанням.