МИ ПРАЦЮЄМО! ЗАМОВЛЯЙ ОНЛАЙН!

Налаштування GPS маяків STARLINE M17 і M15 стала простіше з мобільним додатком!

  • 19 June 2019 20:37:52

Компанія Старлайн зробила більш простий налаштування своїх розумних маяків StarLine M17 і StarLine M15 випустивши новий мобільний додаток.

Комфортна і швидке налаштування розумного маяка тепер доступна для власників смартфонів з операційною системою Android або iOS (шукайте додаток «StarLine Налаштування M15 / M17» в магазинах GooglePlay і App Store).

В основу програми «StarLine Налаштування M15 / M17» покладено функціонал доступний в web-сервісі mayak.mobi. Але перевагою є те, що для роботи програми не потрібно інтернет підключення, що дуже корисно в дорозі або в ізольованому приміщенні, коли є тільки зв'язок GSM, а інтернет недоступний або швидкість доступу дуже низька.

Це можливо оскільки додаток, на основі вибраних Вами налаштувань, формує СМС-команди і відправляє їх в маяк. Це набагато спрощує для користувача налаштування маяка, оскільки не потрібно набирати команди вручну, більш того попередньо потрібно просочити інструкцію, щоб дізнатися ці СМС-команди.

Тепер же все настройки знаходяться під рукою і в разі гострої необхідності зміни режиму роботи маяка або установки інших параметрів повідомлень можна скористатися мобільним додатком і зробити всі необхідні налаштування.

 
Рекомендуємо